Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADWOKAT WROCŁAW PRAWO PRACY
12-17-2017,
ADWOKAT WROCŁAW PRAWO PRACY
proszę o podanie nazwiska adwokata lub nazwy kancelarii adwokackiej z Wrocławia do której warto iść ze sprawą z zakresu prawa pracy ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-17-2017,
RE: ADWOKAT WROCŁAW PRAWO PRACY
a to zależy czy jesteś pracownikiem czy pracodawcą, bo różni adwokaci są dobrzy w różnych rolach
12-17-2017,
Poszukaj wśród znajomych. Ja szukałam adwokata do sprawy cywilnej i nie ma lepszego sposobu jak rekomendacja znajomych. W intrernecie to się do końca nie dowiesz wszystkiego i też nie wiesz kto ci dane polecenie daje.
12-17-2017,
(12-17-2017 )Goszka napisał(a):  Poszukaj wśród znajomych. Ja szukałam adwokata do sprawy cywilnej i nie ma lepszego sposobu jak rekomendacja znajomych.

Co innego specjalista od spraw cywilnych a co innego od prawa pracy. Niewielu jest dobrych specjalistów od prawa pracy - we Wrocławiu podejrzewam że może być kilku. Co innego jak szuksz specjalisty od rozwodu wówczas każdy gdzieś tam ma kogoś kto się rozwodził i może polecić prawnika
12-18-2017,
(12-17-2017 )fomulusq napisał(a):  a to zależy czy jesteś pracownikiem czy pracodawcą, bo różni adwokaci są dobrzy w różnych rolach
Zasadniczo jak ktoś się specjalizuje w prawie pracy to nie ma znaczenia czy jesteś pracodawcą czy pracownikiem - byleby tylko siedział w tej konkretnej dziedzinie prawa
12-18-2017,
Czasem z prawem pracy to nie lepiej udać się do radcy prawnego niż do adwokata oni chyba są w tym temacie lepiej obeznani?
12-18-2017,
Nie ma znaczenia czy adwokat czy radca prawny. Najważniejsze jest aby specjalizował się w prawie pracy. To nie prawo karne gdzie zawsze wybierasz do sprawy adwokata
12-19-2017,
Do prawa pracy tylko radca prawny. Siedzą w firmach robią obsługę, prawo pracy mają w jednym palcu.
12-19-2017,
Tak siedzą w spółkach, klepią te same tematy więc na pewno ich kreatywność jest mniejsza niż adwokatów którzy nie mają stałej pensji
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS