Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Świdnica
02-07-2015,
Adwokat Świdnica
Niestety chyba jeszcze nia ma takiego wątku - poszukuję dobrego adwokata ze Świdnicy od spraw rodzinnych, rozwodów. Do kogo warto się udać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2018,
RE: Adwokat Świdnica
witaj, Jak zakończył się Twoja sprawa. Bardzo pilnie potrzebuje także namiaru na dobrą kancelarię adwokacką w Świdnicy. Sprawa dotyczy rozwodu a także być może sprawy karnej o znęcanie.
05-09-2018,
RE: Adwokat Świdnica
Podłanczam się pod pytanie bo też poszukuje dobrego prawnika i porady. Mój małżonek od dawna nadużywa alkoholu i znęca się nade mną psychicznie i fizycznie. Wykorzystałam dużo metod aby to jakoś przerwać, zaprzestać - np prowadzałam go do aa, była sprawa w sądzie z urzędu którą wycofałam, nie działają prośby, groźby... az zgłosiłam fakt do prokuratury. Mąż sie dowiedział i już się burzy że zniszczyłam wszystko, że jeszcze gorzej mnie nienawidzi teraz.. Myślałam że będzie jakaś skrucha, że się przejmie, zmieni...Nadal się kłóci.. Czy na takich ludzi nie ma sposobu? Czy żona jest skazana do końca życia na kłótnie i awantury? Jak wygląda kwestia rozwodu i czy adwokat coś pomoże? Jeśli tak to który w Świdnicy?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS