Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat KRAKÓW - specjalista od rozwodów
11-15-2017,
Adwokat KRAKÓW - specjalista od rozwodów
Czy ktoś rozwodził się w Krakowie ?? Jak długo czeka się na termin po złożeniu pozwu ? KTÓREGO ADWOKATA WYBRAĆ - PROSZĘ O OPINIE, jakie są koszty adwokata i całego rozwodu z orzekaniem o winie oraz z zasądzeniem alimentów i podziałem majątku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-15-2017,
RE: Adwokat KRAKÓW - specjalista od rozwodów
Nie wiem czy tak jest wszędzie ale Krakow to masakra. Ja składałam wniosek w październiku 2016 a pierwszą sprawę miałam w grudniu 2017
11-15-2017,
Nie rozumiem ludzi którzy rozstają się i chcę rozwodu z orzekaniem o winie. Strata czasu, pieniędzy, strata ŻYCIA...
11-17-2017,
Zdrada to chyba dobry powód nie?
11-17-2017,
Czy ja wiem. Szarpanina w sądzie, duże koszty, 2-3 lata prania brudów a na koniec dozgonny wróg w postaci ex małżonka. Oczywiście myślisz, że jak masz dowody zdrady to rozwód na bank będzie z orzeczeniem winy osoby która dopuściłą się zdrady nie?
11-26-2017,
Myślę, że z dobrymi dowodami pójdzie bez problemu. Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania
11-26-2017,
Jeśli druga strona będzie zawzięta i dodatkowo weźmie dobrego adwokata to nawet z dobrymi dowodami sprawa może ciągnąć się latami
11-26-2017,
Byłam na konsultacjach u adwokata ale powiedzmy sobie że takiego do którego mam blisko. Powiedział, że warto z takimi dowodami wnieść o rozwód z orzekaniem o winie. Chcę jeszcze namiar do jakiegoś adwokata który specjalizuje się w rozwodach, oraz informacje ile taka sprawa może kosztować
11-26-2017,
Ja podpowiem ci z własnego doświadczenia. Idź do adwokata który robi dużo spraw rozwodowych, takiego który ma wielu klientów a nie takiego co czeka i szuka aż mu coś wpadnie. Sama chciałam koniecznie rozwodu z orzekaniem o winie - poszłam do adwokata z polecenia koleżanki. Mocno namawiał mnie na rozwód z orzekaniem ale coś mi w nim nie pasowało. Poczytałam opinie w internecie i poszłam do adwokata który specjalizował się tylko w rozwodach taki prawdziwy specjalista a nie adwokat od wszstkiego. Odradził mi pchanie się w rozwód z orzekaniem o winie i to była bardzo dobra decyzja. Ten poprzedni adwokata namawiał na orzekanie bo to dla nich większa kasa, trzeba iść do adwokata ktory się specjalizuje wówczas otrzymasz dobrą poradę i dobrze zrobi ci sprawę
11-26-2017,
Dokładnie tak. W Krakowie masz jedną z najlepszych kancelarii od rozwodów w Polsce - adw. Sosnowski, w Warszawie mają bardzo dobre opinie. Tam powinnaś się udać na poradę i konsultacje. Oni nawet na swoim blogu dobrze opisują ten temat. Poczytaj sobie

http://www.szybki-rozwod.info/jakie-sa-k...-o-rozwod/

http://www.szybki-rozwod.info/w-jakich-p...a-o-winie/

http://www.szybki-rozwod.info/jakie-korz...zwodowego/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS