Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Legnica - który najlepszy ?
05-07-2018,
RE: Adwokat Legnica - który najlepszy ?
Warto znaleźć swoich świadków, którzy będą przekonani, że byłeś dobrym i uczciwym mężem. Sąd ocenia dowody, jeśli będą tylko dowody żony, to może być różnie. Można wypytać świadków żony i udowodnić, że zmyślają, ale nie zawsze jest na to czas i refleks, sąd często pędzi naprzód, byle zamknąć sprawę. Wina czy brak winy, dla sądu to bez znaczenia, najwyżej ktoś będzie płacił alimenty, ale przecież nie będzie tego robił sąd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2018,
zgłoszenia na policje są - ale nie wiem co w notatkach jest.

zawsze były to telefony żony na policje i to już był etap tworzenia materiałów dowodowych
zero obdukcji, bo nie było czego oglądać

chciałem zatrzymac się przy pytaniach do świadków małżonki
są to 3 osoby, które znają mnie ze słyszenia
widziały mnie 2 razy może w ciągu 10 lat
jak sąd weryfikuje zeznania takich osób?
przecież spodziewać mogę się wszystkiego...
a skoro muszę szybko reagować, to chce wiedzieć jak.

rozumiem, że mam w jakimś momencie szanse na zadawanie pytań jej świadkom?
czy zostane o to zapytany? czy sam się musze wstrzelić?
05-07-2018,
Nie jest to prosta sprawa, jeśli było zgłoszenie i to nie jeden raz.
Można zapytać w sądzie o te obdukcje i dokładnie o sytuację, może się wysypie na czymś.

Świadków wypytać, jak często odwiedzali i złapać na czymś, czego nie wiedzą. Nie wiem, na układzie pomieszczeń, kolorze tapety, posiadaniu telefonu, godzinie, kiedy byłeś poza domem...?

Ciężka sytuacja. Żona ma już przewagę, nawet można powiedzieć, że mecz jest już z wynikiem 2:0. Nieźle się przygotowała, pewno ma kogoś do pomocy, a sąd ocenia tylko na podstawie dostarczonych dowodów, sam z siebie nic nie robi.
Jest mało czasu na sprawie, do tego dojdzie stres.
Dobry prawnik pomoże, kiepski tylko zaszkodzi.
05-07-2018,
Ja mam screeny z komputera o jej umawianiu się w hotelach na godziny itp choć tego nie wyjmuje bo nikt o to nie prosił
poza tym ja zaproponowałem rozwód bez orzekania winy. Myślę sobie, że takie bezpodstawne wzywanie policji też może działać na jej niekorzyść bo funkcjonariusze zaczynali się denerwować, że przychodzą "po nic"...mam nadzieje ze powstały z tych zdarzeń notatki - tylko sąd o nie może poprosić
Jeszcze jedna sprawa - koleżanki u nas nie bywały, więc jak zweryfikować/obalić sprawę?
będą zeznawać tylko tyle, co żona im opowiedziała przecież to bez sensu sąd na takiej podstawie chce opierać dalsze postępowanie?
05-07-2018,
Człowieku jak chcesz robić rozwód na podstawie informacji z forum to daj sobie spokój od razu. Nie bądź dusigrosz idz do adwokata masz napisane do którego najlepiej i zrób sprawę jak należy a nie męczysz ludzi jakimiś detalami, nikt ci dobrze nie doradzi jak nie opiszesz bardzo dokładnie wszystkich historii związanych z rozwodem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS