Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat błąd lekarski, błąd medyczny - sprawa karna i odszkodowanie
10-16-2014, 03:55 AM
Adwokat błąd lekarski, błąd medyczny - sprawa karna i odszkodowanie
witam,

Mój brat miał jakiś czas temu operację ucha, lekarze przeprowadzili operację która miała być niezbyt skomplikowana, ostatecznie po operacji okazało się że zostały uszkodzone nerwy i brat ma częściowo sparaliżowaną twarz - poszukuję kogoś kto pomoże mi dochodzić praw mam tu na myśli odszkodowanie od szpitala ale także chciałbym założyć sprawę karną lekarzowi który go prowadził i operował ( są ku temu podstawy). W internecie jest tysiące firm które prowadzą tego typu sprawy ale jak czytam ich slogany reklamowe to jakoś mnie nie przekonują - poszukuję dobrego profesjonalisty który tak jak pisałem oprócz odszkodowania będzie także prowadził sprawę karną
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-16-2014, 04:07 AM
RE: Adwokat błąd lekarski, błąd medyczny - sprawa karna i odszkodowanie
witaj, bardzo mi przykro z powodu Twojego brata. Niestety niekompetencja lekarzy ostatnimi czasu sięga zenitu - co tydzień słyszymy nawet w telewizji o tym, że szpital odmówił przyjęcia pacjęta albo lekarz zle zdiagnozował chorobę i zupełnie nic sobie z tego nie robią, czują się bezkarni. Oczywiście nie mowie, że wszyscy są tacy - są też wspaniali lekarze ale jest też wielu lekarzy którzy nie powinni pracować w zawodzie. Dlatego jak najbardziej musisz dochodzić swoich praw i to zarówno na drodze karnej jak i cywilnej - to będzie trudna i stresująca droga gdyż niestety nasz system sądowniczy jest taki a nie inny ale odpowiedni upór i wsparcie dobrego adwokata powinno zakończyć sprawy korzystnie dla Was.
10-16-2014, 04:36 AM
Już nie jest tak źle z naszymi sądami a prokuratury także chętniej prowadzą takie postepowania. Niestety i tak raptem promil pokrzywdzonych pacjentów dochodzi swoich spraw przed sądem. Jeśli faktycznie chcesz aby sprawa karna przeciwko lekarzowi była prowadzona dobrze i skutecznie a także aby sprawa cywilna przyniosła należyte odszkodowanie poszukaj dobrego adwokata lub radcy prawnego z DUZYM doświadczeniem w tego typu sprawach. Kancelarie prawne ktore mają piękne reklamy na których piszą, że mają 99% skuteczności i że wygrywają milionowe odszkodowania możesz sobie odpuścić odrazu - tak samo duże kolosy odszkodowawcze. Poszukaj dobrej kancelarii adwokackiej które prowadzi tego typu sprawy, współpracuje z biegłymi itp - dobry adwokat z pewnością dobrze poprowadzi sprawę karną a to ważne. Branża jest dość specyficzna więc wyspecjalizowanych adwokatów nie ma wielu ale w dużych miastach na pewno znajdziesz kogos odpowiedniego.
10-25-2014, 06:40 AM
polecam przeczytać http://www.blog.wybierzprawnika.com/blad...-adwokata/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS