Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat prawo karne Warszawa - DOBRY!
04-02-2018,
Adwokat prawo karne Warszawa - DOBRY!
Poszukuję dobrego adwokata do prowadzenia sprawy karnej w Warszawie. Sprawa dość poważna, osoba której sprawa dotyczy będzie prawdopodobnie tymczasowo aresztowana, kwestia aby przygotować się do tego wszystkiego i ewentualnie przekonać sąd do zastosowania innego środka. Czy możecie polecić adwokata z dobrymi opiniami oraz bardzo dużym doświadczeniem w sprawach karnych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-21-2018,
RE: Adwokat prawo karne Warszawa - DOBRY!
Ja także podłącze się do pytania. Pilnie potrzebuje dobrego a właściwie najlepszego adwokata do spraw karnych w Warszawie. Proszę o jakieś konkretne namiary
04-21-2018,
Sprawa jest dość prosta. Ja akurat poszukiwałam adwokata do innego typu sprawy i w innym mieście. Ale jeśli chodzi o adwokata do prawa karnego z Warszawy to najlepiej zrobić tak: wpisz w google ADWOKAT PRAWO KARNE WARSZAWA albo KANCELARIA ADWOKACKA PRAWO KARNE WARSZAWA. Jak wyświetlą się wyniki to spisz sobie nazwiska adwokatów, później wrzucasz te nazwiska do google i patrzysz co piszą ludzie. Wybierasz adwokata który najbardziej przypadł ci do gustu. Dzwonisz i ustalasz cene jeśli ci pasuje idziesz i zlecasz sprawę
04-21-2018,
to wcale nie jest takie proste. Po pierwsze skąd wiesz, że te opinie są prawdziwe a po drugie to żaden prawnik nie powie ci ile będzie kosztowała sprawa do czasu aż do niego nie pójdziesz
04-21-2018,
Z tymi opiniami to mogę się zgodzić. Natomiast jeśli chodzi o cenę to spokojnie przecież można powiedzieć co i jak przez telefon i ceny można się dowiedzieć
04-21-2018,
Adwokaci są związani tajemnicą adwokacką i wogóle nie powinni słuchać takich rzeczy przez telefon. Jeśli jakiś adwokat wycenia sprawy przez telefon to znaczy, że nie ma klientów i zrobi wszystko aby pozyskać sprawę. A dobry adwokat zawsze ma klientów. Takich adwokatów wykluczył bym z miejsca
04-21-2018,
Ale o czym tu gadać w całej Warszawie dobrych i znanych karnistów jest może pięciu
04-21-2018,
to dajcie te namiary na tych adwokatów a nie dywagacje
04-21-2018,
Najlepiej popytaj wśród znajomych w pierwszej kolejności. Opinie z internetu bywają różne. Sam się o tym przekonałem jak poszukiwałem prawnika. W internecie pisało, że dobry a w rzeczywistości było zupełnie inaczej
04-21-2018,
Jakiego typu to sprawa karna?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS