Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
05-02-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCLAW
Do osób, które złożyły pozem z orzeczeniem o winie (z powodu zdrady współmałżonka). Czym się kierowaliście przy wyborze tej opcji, a nie bez orzeczenia o winie?
Czytam różne komentarze i są osoby które uważają że to i tak nie ma sensu, i tak nic nie da, a wręcz pogorszy.
Jak to jest/było w Waszym przypadku? Czym się kierowaliście? Co zadecydowało o takim wyborze?
Oczywiście jeśli bym się decydowała na rozwód z orzekaniem o winie to też fajnie by było abyście podali na namiar na adwokata który być może robił Wam podobną sprawę rozwodową?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018,
Ja bylam ofiarą przemocy, maz pil, chora zazdrosc, nękanie, nachodzenie w pracy. W tym czasie kobieta i dziecko. Sprawiedliwosc zwyciężyła. Musisz się liczyć w takiej sprawie z kosztami ( tym bardziej jak jest jeszcze sprawa karna o znęcanie ) oraz tym, że to trwa. Koszt adwokata mi wyszedł prawie 9 tyś ale rodzice mi pomogli
05-02-2018,
Ja sobie odpuściłem bo poprostu chciałem mieć już spokój... musisz sama rozważyć co Ci to da i czy stać cie na prowadzenie tej całej sprawy. Jeśli koleś był agresywny czy coś to warto, chociaż rozwód nie przyjdzie szybko i sporo nerwów będzie Cię to kosztować...Warto brać adwokata jak brałem nawet do bez orzekania o winie ale przeszło to wszystko bardzo spokojnie i bez problemów
05-02-2018,
Wiedziałam, że mój mąż to trudny partner, a jeszcze trudniejszy przeciwnik więc chciałam się rozstać bez orzekania o winie pomimo stosowanej przemocy w białych rękawiczkach wobec mnie. On niestety twierdził, że nadal mnie "kocha", a jeśli rozwód to tylko i wyłącznie z mojej winy(!) Dla mnie było to nieporozumienie i dlatego zmieniłam pozew po pierwszej sprawie z bez orzekania na z orzekaniem o jego winie.
05-02-2018,
Proszę o namiary na dobrego adwokata we Wrocławiu od spraw karnych - chodzi o obronę w sprawie o jazdę po alkoholu, tak się zaczeła majówka u mojego brata Sad
05-13-2018,
Wydawać by się mogło, że jest wielu dobrych adwokatów we Wrocławiu ale jak już człowiek szuka do czegoś konkretnego to bardzo cieżko.

Tu masz na bogu fajny wpis na ten temat http://www.blog.wybierzprawnika.com/jazd...zed-sadem/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS