Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
a mialam z orzekaniem o winie ex rozprawa 15min i bez adwokata i po krzyku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
Z orzekaniem o winie Ci radzę bo wtedy większe szanse ze dostaniesz alimenty na siebie.
04-29-2018,
Alimnety na dziecko to rozumiem ale od razu na siebie. Trzeba się rozwieść i od razu zdoić ex męża
04-29-2018,
Chyba nie wiesz, że rozwód potrafi zniszczyć psychikę nie wspomnę o tym,ze ta kobieta doświadczyła przemocy...!Po czymś takim czasem człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować.
04-29-2018,
facet jest maszynka do robienia pieniędzy? Małgorzata facet też jest człowiekiem i też rozwód Mode mu zniszczyć psychikę. Na dzieci niech płaci bo są jego ale skoro są po rozwodzie niech każdy żyje na własną rękę. Pewnie może jeszcze będziemy fundowac wam wakacje bo jesteście biedne i pokrzywdzone
04-29-2018,
Wiesz,nie należy generalizować w takich przypadkach.Czasem jesteśmy biedne,wiesz dlaczego bo musimy pracować na 3 etaty,Być mamą 24h,zajmować sie dzieckiem nie dostając wsparcia w wychowaniu dziecka,które samo sie nie zasiało...ja np tak mam.
04-29-2018,
Ja nie twierdze że jest ,ale są różne sytuacje i nie koniecznie rozwód o winie to alimenty na siebie, nie raz jest potrzebny żeby żeby ta druga strona ich nie wzięła, ja osobiście mam gdzieś jego kasę, jestem w stanie zarobić sama na siebie, a jak kiedyś zaniemogę to na pewno nie pójdę do niego, mam swoja godność i dumę
04-29-2018,
PRZEZ MOJEGO JESZCZE MĘŻA, KTÓRY ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE NA MNIE I MOIM SYNU,PO TEM RÓWNIEŻ NA CÓRCE. STRACIŁAM PRACĘ,GDZIE PRACOWAŁAM PO 12H FIZYCZNIE,POMIMO TEGO ŻE CHOROWAŁAM I NADAL CHORUJE( REUMATOLOGICZNIE,NEUROLOGICZNIE) JESTEM ZNISZCZONA PSYCHICZNIE, DZIECI POD STAŁĄ OPIEKĄ PSYCHOLOGA, JA TERAPEUTY. DZIEĆMI SIĘ NIE INTERESUJE,ALIMENTÓW NIE PŁACI DOBROWOLNIE. SAMA MUSZĘ O WSZYSTKO DBAĆ, MUSZĘ MIEĆ SIŁĘ DLA DZIECI,A TEJ SIŁY PRZEZ CHOROBY BRAKUJE. ON NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW,KIEDY TRAKTOWAŁ MNIE JAK LALKĘ DMUCHANĄ, KTÓRĄ NIC NIE BOLI I NIC NIE CZUJĘ. A JA MAM MIEĆ I NIE WNOSIĆ O ALIMENTY NA SIEBIE???!!!
04-29-2018,
No w takim wypadku to nic innego jak tylko brać dobrego adwokata i walczyć
04-29-2018,
Będę walczyć do końca,bo wiem i jestem pewna że prawo jest po mojej stronie. Nawet,gdyby sędzia chciał orzec że wina leży po obu stronach,to odwołam się i jestem gotowa wznowić postępowanie w prokuraturze, bo głupia dałam się zmanipulować, tekstami że się zmieni, że nie będzie pił,bił itp. Trwała ta jego zmiana może z dwa miesiace,gdzie pił mało i po kryjomu. Oczywiście jako ofiara przemocy,w danym momencie gdzie był spokój, wycofałam zeznania.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS