Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
Wracając do kwestii wyboru adobrego adwokata to propnuje jeszcze tu poczytać

JAK WYBRAĆ DOBREGO ADWOKATA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
Drogie panie ja jednego nie rozumiem, jak można się doprowadzić do takiego stanu. Nie popieram przemocy ale miałaś oczy dziewczyno to trzeba było uciekać z toksycznego domu a nie teraz odgrażać się ze będziesz walczyć. Bo to wygląda jak byś walczyła o jego kasę a nie swoja godność. Godności się na złotówki nie przelicza.
04-29-2018,
JEŻELI NIE BYŁEŚ OFIARĄ PRZEMOCY, NIE ŻYŁEŚ Z TAK ŚWIETNYM MANIPULATOREM, ALKOHOLIKIEM I DAMSKIM BOKSEREM , TO NIE OCENIAJ, MOJEGO ZACHOWANIA,NIE JESTEŚ PSYCHOTERAPEUTĄ. MI NA KASIE JEGO NIE ZALEŻY, CHCĘ ABY PŁACIŁ NA DZIECI, ZOSTAWIŁAM MU MIEDZKANIE, NIE ZABRAŁAM NIC,OPRÓCZ ODZIEŻY MOICH I DZIECI. NAWET DOKUMENTOW MOICH NIE MAM, TYLKO TE CO MIAŁAM PRZY SOBIE. A ON SIĘ CZUJĘ BEZKARNY.
04-29-2018,
Ja mam z orzeczeniem o winie w podobnej sytuacji, z prostego względu, żeby kiedyś ten drañ co się znęcał nad rodziną nie przyszedł po alimenty do swoich dorosłych dzieci. Tak na przyszłość
04-29-2018,
(04-29-2018 )Mershill napisał(a):  Ja mam z orzeczeniem o winie w podobnej sytuacji, z prostego względu, żeby kiedyś ten drañ co się znęcał nad rodziną nie przyszedł po alimenty do swoich dorosłych dzieci. Tak na przyszłość

Ale jeżeli płaci na dzieci alimenty to tak czy tak ,może się zwrócić o alimenty na siebie kiedyś od dorosłych dzieci. Tak wiem ,że było chyba ,że się mylę....
04-29-2018,
Wystarczy wtedy napomknąć, pokazać akta sprawy rozwodowej i nie dostanie ani grosza. Gdyby nie ta cała sytuacja, nie placilby na dzieci tylko je wychowywal .
04-29-2018,
No fantastyczna sprawiedliwość, on dzieci utrzymywał ale na starość dzieci się od niego finansowo mają odwrócić? Co to za moralność. Mogą z nim nie utrzymywać kontaktów ale jak popadnie w prawdziwą biedę powinny płacić bo taka jest sprawiedliwość dziejowa. Najpierw on płacił, teraz one jak zajdzie taka potrzeba.
04-29-2018,
Z orzekaniem o winie nawet nie wiesz jak to jest ważne i jak bardzo moze Ci sie to przydać w zyciu. I tylko z dobrym adwokatem. Ten Borowski faktycznie popularny bo rozwodził mojego kolegę z pracy
04-29-2018,
Nie wiedziałam że z orzekaniem jest tak ważne w przyszłości dla dzieci. Dzięki .
04-29-2018,
DZIĘKI ZA RADY. Tylko obawiam się ,że mąż będzie dążył do przejęcia opieki nad synem ,Syn jest niepełnosprawny intelektualnie .Jest dorosły.Mąż mnie tym straszy ,że jak wystapie o rozwód to mi syna odbierze .
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS