Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
Orzekanie nie ma żadnego znaczenia w dalszej opiece
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
Mam dowody ale nie wiem czy będą wystarczające,to dwa wypisy ze szpitala i mam zamiar wziąść zaświadczenia od psychiatry ,od psychoterapety i od psychologa gdzie chodzę na grupę dla kobiet ,które doświadczyły przemocy i dwóch świadków
04-29-2018,
(04-29-2018 )Fryczka777 napisał(a):  Mam dowody ale nie wiem czy będą wystarczające,to dwa wypisy ze szpitala i mam zamiar wziąść zaświadczenia od psychiatry ,od psychoterapety i od psychologa gdzie chodzę na grupę dla kobiet ,które doświadczyły przemocy i dwóch świadków

To zależy co zeznają świadkowie i czy sąd da im wiarę. Konkludując dużo zależy od tego jak będzie się bronił. Jest bardzo dużo wpisów gdzie partner pił i był agresywny ale nie miał odpowiedniego wsparcia prawnego i przegrywał z kretesem. Jak ktoś ma pieniądze na dobrego adwokata i ma mózg to z niejednego się wybroni. To zresztą działa w obie strony, jest masę kobiet i facetów którzy polegli na rozwodzie i dostali niesprawiedliwy wyrok bo nie umieli się bronić w sądzie.
04-29-2018,
99% z nas stwierdza ze wina lezy po środku, to skąd takie chęci do pozwów o winę?
04-29-2018,
JEST GDZIEŚ LISTA ADWOKATÓW Z WROCŁAWIA KTÓRZY SPECJALIZUJĄ SIĘ W ROZWODACH CZY JAK TEGO SIĘ SZUKA?
04-29-2018,
Tak jest taka lista i są na niej wszyscy adwokaci z Wrocławia. Każdy adwokat jak do niego pójdziesz to ci powie, że specjalizuje się w rozwodach ale tak naprawdę dobrych specjalistów we Wrocławiu jest może 3-4
04-29-2018,
Wpisz sobie przed wyborem w google - ADWOKAT WROCŁAW ROZWÓD OPINIE i poczytaj opinie będziesz wiedzieć do kogo iść
04-29-2018,
Tak jesne bo adwokaci nie wiedzą, że ludzie szukają właśnie tak opinii w internecie i nie piszą sobie ich sami lub nie proszą znajomych.

Dam Ci przykład - mój brat ma warsztat samochodowy gdzie ma średnio 10 klientów dziennie, prowadzi go dobrze więc klienci zadowoleni. Miesięcznie ma powiedzmy sobie ok 200 klientów a w wizytówce google przez 3 lata uzbierał 60 opinii pozytywnych gdzie rocznie odwiedza go ok 2000 klientów powiedzmy sobie lekko.

Szukałem kiedyś adwokatki dla kolegi patrze niby adwokatka dobra ma ok 30 dobrych opinii wszystkie długie i obszerne i jest opisane jaka to ona kochana i jak przykłada się do sprawy. Kolega mało zaradny więc poszedłem z nim. Wchodzimy a to mała kancelaria 2 pokoje. Pogadała coś tam mnie nie przekonała ale kolega sprawę zlecił. Odradzałem mu bo mieliśmy jeszcze jednego adwokata do sprawdzenia ale się uparł. Póżniej mi mówi, że musi zmienić bo ona źle mu sprawę prowadzi. Pytam no ale jak przecież musi mieć tych klientów setki i same dobre opinie w sieci a on mówi, że ona to może ma teraz z 20 spraw oprócz jego. A w sieci 30 opinii pozytywnych. Tak więc polecam dobrze sprawdzić i poczytać bo ilość dobrych opinii w sieci to nie wszystko
04-29-2018,
Jeśli są przesłanki i dowody, żeby wystąpić o rozwód z orzekaniem, to trzeba to zrobić. Nigdy nie wiadomo, czy to się kiedyś nie przyda
04-29-2018,
Szkoda Twoje zdrowia, wywala nią brudów. Ja uważam że zawsze należy się rozstać polubownie. Nawet jak Cię skrzywdził szkoda Twoich nerwów. Zagryz zęby, wybacz mu i zostań szczęśliwą, wolna kobieta. Wszyscy na tym skorzystają a najbardziej Ty.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS