Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
Dasz rade .nie jest łatwo ale zobaczysz później będzie ulga .ja dałam rade mając 5 dzieci przy sobie dzisiaj się z tego śmieje. Tylko musisz zabezpieczyc środki na rozwód na adwokata na mieszkanie itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
Masz przecież ranking adwokatów i sprawdzone opinie na http://www.wybierzprawnika.com - zobacz jacy adwokaci z Wrocławia są w top10, jeśli jakiś jest słaby to na bank ma już negatywne opinie
04-29-2018,
A ja za zlozylam z orzekaniem o winie i udało się i prawa rodzicielskie też odebrałam odrazu. Uderzaj do tej kancy w pierwszej kolejności i poczytaj na jego stronie tam są artykuły na ten temat kiedy warto robić z orzekaniem o winie a kiedy nie. http://www.adwokacirozwodowi.pl
04-29-2018,
Czasami nie warto się szarpać, tylko załatwić rozwód i zamknąć jak najszybciej ten rozdział. Orzekanie o winie będzie trwać
04-29-2018,
Jak mialabym doradzic warto próbowac z orzekaniem o winie, wypisy ze szpitala, chodzenie na grupe wsparcia to naprawde silne dowody tez tak mialam i mam z orzekaniem o winie, szwagierka bardzo zaluje ze nie provowala z orzekaniem o winie
04-29-2018,
U mnie tego samego dotyczy ale nie mam ochoty wspominac wszystkiego Szkoda zdrowia i nerwow. Rowniez mam bardzo duzo dowodow ktore moglyby go zalatwic ale wystarczajaco juz nerwow mialam.
04-29-2018,
Ja też mam ich dużo ,zwłaszcza jeśli chodzi o przemoc psychiczną.Dwa wypisy ze szpitala ,w mają mam ponownie przyjecie do szpitala .Będę mieć trzy zaświadczenia,od psychiatry ,psychoterapety i od psychologa ,chodzę na grupę dal kobiet ,które doświadczyły przemocy. Trudniej byłoby mi udowodnić przemoc fizyczną ,nie robiłam obdukcji ,ewentualnie tylko dwóch świadków mam tych zdarzeń
04-29-2018,
Bez obdukcji mało wskurasz.
Pomyśl czy warto się szarpać.

Mój przypadek jest taki że zostalem pomawiany, brak obdukcji i wycofywane sprawy.
Potwierdzenie od Dzielnicowego i prokuratorki że coś jest nie tak.
Jeśli mąż będzie cwany obali twoich świadków.
Szkoda szarpać sobie nerwy.

Parę dni temu miałem badania w OZSS o dziecko, nie chcialem wylewać żali bo nie walczę z ex tylko o dobro mojego Syna.

Powiem że tak nakłamała że kazali mi opowiedzieć nasze życie i ciężko mi było ale musiałem....
Czasem wina może obrócić się przeciwko nam samym.
04-29-2018,
...ja zlozylam bez orzekania o winie...na tyle udało nam się dogadać...chce mieć to jak najszybciej za sobą i żeby ten człowiek zniknął z mojego życia..... Zresztą byłam u adwokata i mi doradził że tak będzie lepiej w moim przypadku. Warto to skonsultować z adwokatem wcześniej
04-29-2018,
Ja obawiam się ,że mój mąż będzie robił trudności .
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS