Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
Moj tez robil i nie.bylo.latwo,caly czas.musialam.uwazac zeby go nie rozzloscic....ale udalo sie pozew.zlozony...teraz sie boje czy na.sprawie czegos nie wywinie....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
U mnie tak samo ,uważam żeby nie dac się sprowokować i ja też się pilnuje .Ja jeszcze pozwu nie złożyłam i bardzo boję się reakcji męża
04-29-2018,
...nie czekaj....ja 17 lat cierpiałam, znosilam upokorzenia...o dziecko małe, bo wstyd...teraz syn ma 18 lat w pełni rozumie sytuacje i popiera mnie...A ja powiedziałam DOSC!!!!?..mam 38 lat i chce resztę życia przeżyć normalnie...być może jeszcze coś dobrego na mnie czeka....A mojemu ex życie samo wypłaci to co zarobił przez te lata....
04-29-2018,
Jesli sa dzieci to proponuje z orzekaniem. Ja Rozwodziłam sie bardzo długo bo tamten ciagle cos wymyślał. Sędzina na koniec powiedziała, ze z tymi dowodami powinno to trwać gora pol roku a nie dwa lata. Pozniej odebranie praw, zmiana nazwisk. I żyjemy
04-29-2018,
Którzy adwokaci robili wam sprawy i ile płaciliście za rozwody?
04-29-2018,
Wypowiem się w ten sposób podczas mojego rozwodu sędzina wyjaśniła mi na czym polega orzeczenie o winie, więc tak jeżeli sąd orzeknie winę męża i dzieci będą z tobą. Mąż jakimś cudem stanie się cudownyn tatą i odbierze ci dzieci wówczas nie ma prawa rządać od ciebie alimentów
04-29-2018,
Z orzeczeniem o winie. Sprawa potrafi mieć bardzo szybki przebieg. U mnie rozwód z orzeczeniem trwał półtorej godziny. Na pierwszej rozprawie zostałam rozwódką. Musisz jednak mieć bardzo dobrego adwokata
04-29-2018,
Ja chcialam polubownie zwlekalam z rozwodem ze skladaniem pozwu a teraz czekam na wezwanie bo maz zrobil to poerwszy co najlepsze krzywdzil mnie jak i dzieci znecal sie psychicznie dzieci wyklinal przy dzieciach mnie zniewazal doprowadzal do lez a teraz jak odeszlam zrobil z siebie ofiare i chce mnie niszczyc zaluje ze nie wylozylam kawy na lawe pierwsza i nie zrobilam z tym czlowiekiem pozadku chcialam spokojnie dla dobra dzieci dogadac sie i bez szarpaniny zribic to jak ludzie i co mi z tego wyszlo bede niszczona
04-29-2018,
(04-29-2018 )Agussska napisał(a):  Ja chcialam polubownie zwlekalam z rozwodem ze skladaniem pozwu a teraz czekam na wezwanie bo maz zrobil to poerwszy co najlepsze krzywdzil mnie jak i dzieci znecal sie psychicznie dzieci wyklinal przy dzieciach mnie zniewazal doprowadzal do lez a teraz jak odeszlam zrobil z siebie ofiare i chce mnie niszczyc zaluje ze nie wylozylam kawy na lawe pierwsza i nie zrobilam z tym czlowiekiem pozadku chcialam spokojnie dla dobra dzieci dogadac sie i bez szarpaniny zribic to jak ludzie i co mi z tego wyszlo bede niszczona

I niech tak myśli dzieci mają kluczowe słowo ja też mam trójkę i były nie wiele starsze od twoich jak były kierowane na badania twoje potrafią mówić więc masz wygrane głowa do góry
04-29-2018,
Najmlodszy synek byl traktowany wyjatkowo bardzo dobrze starszym sie oberwalo mam nadzieje ze wlasnie psycholog sadowy przebada maluchy i i sad wezmie pod uwage to ze nie chca z nim byc
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS