Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
(04-29-2018 )Agussska napisał(a):  Ja chcialam polubownie zwlekalam z rozwodem ze skladaniem pozwu a teraz czekam na wezwanie bo maz zrobil to poerwszy co najlepsze krzywdzil mnie jak i dzieci znecal sie psychicznie dzieci wyklinal przy dzieciach mnie zniewazal doprowadzal do lez a teraz jak odeszlam zrobil z siebie ofiare i chce mnie niszczyc zaluje ze nie wylozylam kawy na lawe pierwsza i nie zrobilam z tym czlowiekiem pozadku chcialam spokojnie dla dobra dzieci dogadac sie i bez szarpaniny zribic to jak ludzie i co mi z tego wyszlo bede niszczona

I niech tak myśli dzieci mają kluczowe słowo ja też mam trójkę i były nie wiele starsze od twoich jak były kierowane na badania twoje potrafią mówić więc masz wygrane głowa do góry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
Najmlodszy synek byl traktowany wyjatkowo bardzo dobrze starszym sie oberwalo mam nadzieje ze wlasnie psycholog sadowy przebada maluchy i i sad wezmie pod uwage to ze nie chca z nim byc
04-29-2018,
To napewno weźmie pod uwagę dzieci jak pisałam mają kluczowe słowo a sąd kieruje się ich dobrem a nie zachciankami ojca
04-29-2018,
Pozbieraj to co masz i skonsultuj z prawnikiem. Ewentualnie możesz jeszcze zgromadzić jakieś dowody. Poczytaj w internecie jak w praktyce wygląda ocena dowodów w sądzie np tutaj: http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/...wodnic.../ no i oczywiście przemyśl w jaki sposób będzie bronił się mąż i co Tobie zarzuci. Rozwód z orzekaniem o winie to bardzo często otwarta wojna zastanów się czy jesteś na to gotowa..
04-29-2018,
przemyśl za i przeciw - żadne z nas nie powinno Ci mówić co masz robić.... Przy rozwodzie bez orzekania o winie jest szybciej, mniej szarpaniny i wyciągania brudów, natomiast przez 5 lat od rozwod obie strony mogą względem siebie zażądać alimentów jeśli pogorszy się ich stopa życiowa przez rozwód.
04-29-2018,
Dzis doszłam do wniosku ze większość z osób godzi sie na rozwod za porozumieniem stron, nie rozumiem tego , dlaczego większość nie walczy o orzekanie winy ? Aby szybciej, aby mieć za sobą , dlaczego ?? Sama miałam taki momen aby odpuścić ale na krótko, dopięłam swego i jestem z siebie dumna
04-29-2018,
W niektórych przypadkach chodzi o koszty. Koszt samego adwokata w sprawie o rozwód z orzekaniem o winie trzeba liczyć we Wrocławiu od 5-10 tyś w zalezności od prawnika, jeśli jest dużo rozpraw to dodatkowe koszty rozpraw. To odstrasza, bez prawnika iść znów na rozwód z orzekaniem o winie to ogromny stres na każdej rozprawie a nawet między nimi
04-29-2018,
We Wrocławiu masz tylu adwokatów i radców prawnych teraz że bez problemu znajdziesz taniego adwokata myślę, że nawet za 3 tyś za rozwód z orzekaniem o winie
04-29-2018,
Tak tak jasne, że znajdziesz ale jak masz przechodzić rozwód z adwokatem który zgodzi się prowadzić rozwód za 3 tyś to się poważnie zastanów na co się piszesz!

3 tyś w tym musi napisać pozew rozwodowy, odpowiadać na pisma, przygotować się do spraw w sądzie, badać akta, szykować pytania do świadków, doradzać, ogarniać sprawy alimentow, opieki nad dziećmi, rozpraw może być np 8-10 szt to sobie wyobraź że 3 tyś wychodzi mu pewnie 30zł za godzinę pracy. To jak myślisz jak starannie będzie przygotowana sprawa. Takie stawki to mogą mieć albo słabi adwokaci albo adwokaci którzy w tym roku zdali egzamin i chcą pozyskać koniecznie klienta chociaż powiem ci, że dobry adwokat to już na aplikacji miał klientów i na bank nie będzie robił sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie za 3 tyś. 3 tyś to kosztuje bez orzekania o winie u dobrego adwokata
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCLAW
Ja nieco inny problem ale też związany z adwokatem. Mam pytanie. Kilka miesięcy temu poszłam do adwokata i złożyłam pozew o rozwód. Dokładnie to na pierwszej wizycie opowiedziałam o co chodzi a on zarządzał za poradę 200zl. Kolejne spotkanie paru minutowe miało na celu zapłacenie całej kwoty tj. 4350zl za przeprowadzenie rozwodu. Po miesiącu adwokat ułożył porozumienie rodzicielskie. Potem miesiąc była cisza a potem wyjechał na 3 tygodnie na urlop. Od mojej pierwszej wizyty u niego mija 4 miesiąc gdzie od miesiąca wiem że rozwodu nie będzie gdyz no cóż cuda się zdarzają.... Miłość. Mam pytanie czy adwokat ma obowiązek oddać cześć pieniędzy bo tak naprawdę ani mnie nie reprezentował ani nic nie zrobił poza porozumieniem rodzicielskim w którym z mężem byliśmy zgodni że rozwód bez orzekania o winie i dziecko zostaje ze mną ale o wszystkim decydujemy nadal razem.W umowie jest jeden taki pkt i boję się że nie odzyskam ani złotówki.... Ze zleceniobiorcy przysługuje od zleceniodawcy wynagrodzenie za wykonane zlecenia o których mowa w pkt. 4 umowy także w przypadku gdy zleceniodawca wypowie bez winy zleceniobiorcy pełnomocnictwo w trakcie realizacji zlecenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS