Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCLAW
Tak po to jest klauzula żeby zachować wynagrodzenie ale jest też coś takiego jak uczciwość a adwokat powinien ją mieć. Jeśli w umowie było reprezentowanie mnie na min czterech rozprawach i wszelka pomoc z tym związana, przygotowanie papierów rozwodowych itp a rozwodu nie ma i on nic nie zrobił to sam powinien być na tyle lojalny i uczciwy żeby oddać większą część pieniędzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2018,
Ale tego Pani nie wie. Może adwokat ma już przygotowany pozew, jest napisany itd. Wówczas ewentualnie bym negocjował cześć za rozprawy ale 4 rozprawy dajmy na to każda po 250zł to wyjdzie gdzieś 1tyś do zwrotu.
04-30-2018,
Koszt adwokata
Możecie przybliżyć koszty adwokata ograniczenie praw i alimenty? Może ktoś w ostatnich miesiącach korzystał.
04-30-2018,
3600 ograniczenie plus 500 za kazda rozprawe i 3600 za alimenty plus 500 za kazda rozprawe. Wrocław
04-30-2018,
Poprowadzenie podziału majątku u notariusza . Pisanie pozwu z alimentami i widzeniami. Jeden wyjazd na sprawę koszt 9800
04-30-2018,
Z pierwszym mężem załatwiałam sprawy bez adwokata. Alimenty , zgoda na paszporty dzieci oraz każdą podwyżka . Z drugim bez adwokata bym nie wygrała ani alimentów ani pozbawienia praw. Także mimo pewnego doświadczenia już nie mogłam liczyć na swoje własne siły. 2 sprawa wyszła mi prawie 10 tyś
04-30-2018,
Ale wiecie, że takie informacje nic nie wnoszą do sprawy bo każda sprawa jest inna. To jakby pytać o wycenę budowy domu 150m2 ale dla różnych projektów - nie da się tego wycenić bez wizyty u adwokata
04-30-2018,
Mam pytanko, adwokat za rozwód z orzeczeniem o winie chce z góry kwotę 8000zł. Nie ma jeszcze nawet terminu rozprawy. Zastanawiam się czy to tak powinno wyglądać?
04-30-2018,
Szukaj innego skad ta cena masakra jakas. Poza tym jak masz dobre dowody to sam siebie reprezentuj Ja mialam miec moja wine sama sie bronilam zdemaskowalam przed sadem exsa a dostalam bez orzekania
04-30-2018,
(04-30-2018 )Cbsdialo napisał(a):  Szukaj innego skad ta cena masakra jakas. Poza tym jak masz dobre dowody to sam siebie reprezentuj Ja mialam miec moja wine sama sie bronilam zdemaskowalam przed sadem exsa a dostalam bez orzekania

Ale mi cena pasuje i na pewno nie będę chodził do sądu sam, bez przesady Big GrinRolleyes Dobry adwokat jest to płace i mam spokój. Pytanie tylko czy zawsze płaci się całość adwokatowi z góry?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS