Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW
Tak jesne bo adwokaci nie wiedzą, że ludzie szukają właśnie tak opinii w internecie i nie piszą sobie ich sami lub nie proszą znajomych.

Dam Ci przykład - mój brat ma warsztat samochodowy gdzie ma średnio 10 klientów dziennie, prowadzi go dobrze więc klienci zadowoleni. Miesięcznie ma powiedzmy sobie ok 200 klientów a w wizytówce google przez 3 lata uzbierał 60 opinii pozytywnych gdzie rocznie odwiedza go ok 2000 klientów powiedzmy sobie lekko.

Szukałem kiedyś adwokatki dla kolegi patrze niby adwokatka dobra ma ok 30 dobrych opinii wszystkie długie i obszerne i jest opisane jaka to ona kochana i jak przykłada się do sprawy. Kolega mało zaradny więc poszedłem z nim. Wchodzimy a to mała kancelaria 2 pokoje. Pogadała coś tam mnie nie przekonała ale kolega sprawę zlecił. Odradzałem mu bo mieliśmy jeszcze jednego adwokata do sprawdzenia ale się uparł. Póżniej mi mówi, że musi zmienić bo ona źle mu sprawę prowadzi. Pytam no ale jak przecież musi mieć tych klientów setki i same dobre opinie w sieci a on mówi, że ona to może ma teraz z 20 spraw oprócz jego. A w sieci 30 opinii pozytywnych. Tak więc polecam dobrze sprawdzić i poczytać bo ilość dobrych opinii w sieci to nie wszystko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - BlackSołtys - 04-29-2018

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS