Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY ADWOKAT WROCLAW
04-29-2018,
RE: DOBRY ADWOKAT WROCLAW
Ja nieco inny problem ale też związany z adwokatem. Mam pytanie. Kilka miesięcy temu poszłam do adwokata i złożyłam pozew o rozwód. Dokładnie to na pierwszej wizycie opowiedziałam o co chodzi a on zarządzał za poradę 200zl. Kolejne spotkanie paru minutowe miało na celu zapłacenie całej kwoty tj. 4350zl za przeprowadzenie rozwodu. Po miesiącu adwokat ułożył porozumienie rodzicielskie. Potem miesiąc była cisza a potem wyjechał na 3 tygodnie na urlop. Od mojej pierwszej wizyty u niego mija 4 miesiąc gdzie od miesiąca wiem że rozwodu nie będzie gdyz no cóż cuda się zdarzają.... Miłość. Mam pytanie czy adwokat ma obowiązek oddać cześć pieniędzy bo tak naprawdę ani mnie nie reprezentował ani nic nie zrobił poza porozumieniem rodzicielskim w którym z mężem byliśmy zgodni że rozwód bez orzekania o winie i dziecko zostaje ze mną ale o wszystkim decydujemy nadal razem.W umowie jest jeden taki pkt i boję się że nie odzyskam ani złotówki.... Ze zleceniobiorcy przysługuje od zleceniodawcy wynagrodzenie za wykonane zlecenia o których mowa w pkt. 4 umowy także w przypadku gdy zleceniodawca wypowie bez winy zleceniobiorcy pełnomocnictwo w trakcie realizacji zlecenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: DOBRY ADWOKAT WROCLAW - Padata - 04-29-2018

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS