Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAzda po pijaku, po alkoholu - jak się bronić? lista adwokatów
04-21-2018,
RE: JAzda po pijaku, po alkoholu - jak się bronić? lista adwokatów
Najniższa możliwa kara to jak pisali 3 lata + grzywna. Możesz przewidywać wyrok mniej więcej 3 lata + 7000-10000zł.
Kolega niedawno dostał mniej więcej taki wyrok ale za marychę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-21-2018,
Kolego miałem podobny problem i napiszę ci jak zabrać się do tego aby było dobrze
1. Nie szukaj porad na forum
2. Idź do adwokata który specjalizuje się w sprawach o jazdę po pijanemu oraz wypadkach
3. Idź do adwokata szybko zaraz po zdarzeniu chociaż na konsultacje
4. Nie oszczędzaj nie każdy adwokat się na tym zna dobrze - ci co się znają mają wielu klientów nie będzie tanio
5. Warto walczyć w sądzie u mnie zabrali prawko na 2 lata i warunkowo umorzyli postępowanie a miałem - 0,43mg/l

Nie każda sprawa jest taka sama, każdy ma inne okoliczności - adwokat wszystko ci powie jak podejsc do tematu jak to przedstawić. Sprawdzi czy dokumenty przygotowane przez Policje nie mają błędów itd.
04-21-2018,
(04-21-2018 )MarcelKruze napisał(a):  5. Warto walczyć w sądzie u mnie zabrali prawko na 2 lata i warunkowo umorzyli postępowanie a miałem - 0,43mg/l

Jasne i może jeszcze zostawili prawo jazdy?
04-21-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-21-2018 przez MarcelKruze.)
Nie prawo jazdy zabrali na 2 lata ale mi zależało aby nie być osobą karaną z uwagi na pracę jaką wykonuje.
Proszę jeśli nie wierzysz to masz tutaj link do wyroku https://www.pdf-archive.com/2018/04/21/1...par-1-k-k/

04-21-2018,
Proszę jeśli nie wierzysz to masz tutaj link do wyroku https://www.pdf-archive.com/2018/04/21/1...par-1-k-k/
[/quote]

HEJ NAPISZ KTÓRY ADWOKAT ROBIŁ CI SPRAWĘ I JAKIE KOSZTY?
04-21-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-27-2018 przez MarcelKruze.)
Wziąłem adw. Jacka Sosnowskiego wszyscy go polecają w tych sprawach i faktycznie się sprawdził. U mnie koszty były wyższe bo prowadzili mi jeszcze jeden temat ale ogólnie ceny normalne bym powiedział.
04-21-2018,
O kurde warunkowe umorzenie przy takiej ilości i tylko 2 lata. Ale miałeś farta chłopie
04-21-2018,
Ale prawa jazdy nie da się zatrzymac? Takie warunkowe umorzenie to co to właściwie daje?
04-21-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-21-2018 przez Sebastiano.)
(04-21-2018 )Mosqqito napisał(a):  Ale prawa jazdy nie da się zatrzymac? Takie warunkowe umorzenie to co to właściwie daje?

Nie no aż takich cudów to nie ma aby prawko zatrzymali. Chociaż przy tej ilości warunkowe umorzenie to jakby cud. To jest mega przydatne jak pracujesz w administracji albo urzędzie czy innej pracy gdzie nie możesz być karany. Tu masz to całkiem fajnie opisane http://adwokat-sprawy-karne.info/na-czym...rzajacego/
04-21-2018,
(04-21-2018 )Kranowa napisał(a):  Najniższa możliwa kara to jak pisali 3 lata + grzywna. Możesz przewidywać wyrok mniej więcej 3 lata + 7000-10000zł.

Wracając do sprawy naszego kolegi to krótszy zakaz byłby możliwy przy warunkowym umorzeniu postępowania, tyle że przy takim wyniku to byłby noworoczny cud. Ale jak widać po postach wyżej i takie cuda się zdarzają
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS