Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał?
09-02-2017,
Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał?
Czy ktoś korzystał z usług kancelarii Sosnowskilegal. Wybieramy kancelarie do obsługi prawnej firmy. Wcześniej jesteśmy już po 2 kancelariach z których nie jesteśmy zadowoleni. Proszę o opinie czy ktoś może bezpośrednio korzystał z ich usług i co możecie powiedzieć ewentualnie o ich jakości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2017,
RE: Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał?
też szukam sprawdzonej kancelarii do obsługi - niby ta kancelaria jedna z lepszych w Warszawie. Widzę, że wpis ma już kilka miesięcy może możesz już coś podpowiedzieć?
12-20-2017,
Zleciliśmy obsługę na okres próbny 3 miesiące czyli do końca roku. Działamy w branży medycznej. Jest o wiele lepiej niż w poprzednich kancelariach więc jeśli nie będzie jakiejś radykalnej podwyżki cen po okresie próbnym to z pewnością zostaniemy i będziemy polecać dalej
12-20-2017,
To fajnie. Możesz napisać jak wyglądają koszty? Pierwsza umowa jest na 3 miesiące?
04-02-2018,
Przepraszam, że tak późno ale dopiero zauważyłam informacje o wpisie. Umowę na 3 miesiące zaproponowaliśmy sami bo mieliśmy trochę umów i innych rzeczy do przygotowania więc tylko to mniej więcej zajęło. Teraz np przedłużyliśmy umowę bo jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i podpisaliśmy kolejną na rok. Nasz znajomy podwykonawca korzysta także z obsługi tej kancelarii i nie ma żadnej umowy po prostu obsługa z miesiąca na miesiąc incydentalnych spraw więc wydaje mi się, że można dogadać się wg swoich potrzeb. Co do samych kosztów to niestety nie mogę ujawnić naszego kontraktu z wiadomych przyczyn, natomiast mogę napisać że ceny w stosunku do jakości obsługi są konkurencyjne i na chwilę obecną nadal polecam Sosnowski Legal
04-21-2018,
Także polecam, bardzo dobra kancelaria. Wiem co mówię bo wcześniej do obsługi mieliśmy kilka innych kancelarii i Sosnowskilegal zdecydowanie najlepsza
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS