Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria adwokacka Dzierżoniów
05-16-2018,
RE: Kancelaria adwokacka Dzierżoniów
Ale ile razy można próbować? Autorka pisała już o terpiach, ośrodkach zamkniętych. Dziecko kontakt z ojcem może mieć ale jeśli wyjdzie, że on bije dziecko będąc pod wpływem alkoholu szczególnie, to o samodzielnej opiece nie będzie mowy. Poza tym autorka posta już jest wrakiem człowieka znoszac dzień w dzień taki horror z mężem pijakoem który jedyne co potrafi to krzywdzi ja i bić dziecko. Ja jestem bardzo za ratowaniem związków ale nie w takich sytuacjach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2018,
Psychika nie bedzi elepsza jak zaczną drzeć koty o dziecko, alimenty, widzenia itp. Może już teraz usamodzielniac się. Postawić warunki, że idzie do pracy, opieka zamienna, podział obowiązków w domu, niech zacznie żyć i stanie na nogach a dopiero wtedy zaczyna osobne życie. rozpoczynanie wojny w tej sytuacji według mnie źle się skończy. Poza tym zgłoszenie na policję , niebieska karta. Ja tez nie jestem za przemocą ale staram się oceniac sytuację realnie i nie zaczynac wojny gdy nie jestem na nią gotowa. On nie odpuści i wykaże, że może opiekować się dzieckiem, bo to że on pije to jest słowo przeciwko słowu. W sądach nie jest czarno-biało. Później są rozczarowania, ze przegrana sprawa czy odebrane dziecko.
Tak czy siak teraz może iść skonsultować sprawę z adwokatem bo mamy tu też trochę mało informacji aby wszystko ocenic
05-16-2018,
Na przykładzie mojej mamy całe życie była przez ojca wyzywana chociaż dwoiła się i troiła, ojciec też pił a w domu nie kiwnął palcem dosłownie nic często było tak że za nim zdążył dostać wypłatę to ją już przepił a moja mama z 4 dzieci często musiała uciekać z domu, często była u nas policja itd. My z siostrami strasznie to wszystko przeżywałyśmy mało tego nie zlicze naprawdę nie zlicze ile razy prosiłysmy mamę na kolanach z rękoma jak do modlitwy żeby odeszła od ojca i odeszła jak miałam 18 lat a najmłodsza siostra 14 i zostawiła nas z tatusiem eh. Kobiety proszę was w imieniu waszych dzieci niech dobro dziecka będzie waszym priorytetem nie warto niszczyć dzieci dlatego że kochamy a mimo to wiemy że jest bardzo źle. Na mnie i na moim rodzeństwie dzieciństwo odcisnęło bardzo duże piętno.
05-16-2018,
A ja żeby szybciej uciec nie dawała bym rozwodu z jego winny, bo to dość długo trwa. Polubowny rozwód i każdy w swoją stronę idzie, zaczynasz od nowa.
05-16-2018,
Ja tak chcialam to w odpowiedzi otrzymalam ze moja wina i pozbawić praw.
Trwało 2 lata i stało się z winy byłego i z wyższymi alimentami.
05-16-2018,
Powinnaś koniecznie porozmawiać z adwokatem. Zbieraj dowody, nagrywaj jak się do ciebie odnosi jak traktuje dziecko. Wiem ze będzie ci ciężko odejść, każdemu kiedyś było ciężko zrobić ten pierwszy krok, ale czasami to jest jedyna droga do lepszego życia. Myśl o dziecku przede wszystkim. Ono da ci siłę byś postarala się o lepsze spokojne życie dla niego.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS