Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyty frankowe adwokat Jacek Sosnowski
10-16-2014,
Kredyty frankowe adwokat Jacek Sosnowski
Mam dość nietypową sprawę. Powoli słyszy się, że osoby które posiadają kredyt we frankach mają jakieś niedozwolone zapisy w swoich umowach i można coś z tym zrobić. Czy ktoś orientował się może w temacie. Dziś dzwoniłam do kilku prawników i raczej żaden nie miał pojęcia o co chodzi. Gdzieś czytałam, że jest w Polsce tylko 5 kancelarii co zajmują się tymi sprawami w tym jedna w Warszawie - Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski na Grzybowskiej. Rozmawiałam z kancelarią i faktycznie twierdzą, że w sprawie można coś zdziałać ale wstępna wycena jest dość duża dlatego chcę najpierw się upewnić, że wiedzą co mówią i że są skuteczni. Czy ktoś słyszał o tym temacie i zna może tą kancelarię?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-16-2014,
RE: Kredyty frankowe adwokat Jacek Sosnowski
Ale co ci nie pasuje w twoim kredycie. Ja też mam kredyt we frankach i jest wszystko ok. Dostałem kredyt w większej wysokości niż miałem zdolość w złotówkach a teraz mam jeszcze korzystniejsze warunki. Na co ci adwokat ? Confused
10-16-2014,
Ludzie wariują. Dostali kredyty na dobrych warunkach a teraz prawnicy coś sieją w prasie informacje, że umowy frankowe nie są ok i są zagrożeniem. Że są tam zapisy poprzez które banki mogą dowolnie manewrować zadłużeniem
10-25-2014,
Chyba coś ci się pomyliło. Praktycznie każdy brał kredyt we franku jak mogło by być z nimi coś nie tak?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS