Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polisolokaty kancelaria Warszawa
08-13-2018,
Polisolokaty kancelaria Warszawa
Witam jakiś czas musiałam zrezygnować z płacenia składek w skandii niestety stało się to 5 miesięcy przed końcem siedmioletniej umowy firma wypłaciła mi tylko połowę z tego co uzbieralam zastanawiam się czy byłaby jakaś szansa na odzyskanie reszty może ktoś może mi pomoże z góry dziękuję. Jeśli ktoś już przerabiał temat bardzo proszę o namiar na jakąś dobrą kancelarię z Warszawy która pozwoli odzyskać środki z polisolokaty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-13-2018,
RE: Polisolokaty kancelaria Warszawa
Temat i łatwy i trudny. Jak wpiszesz w internecie polisolokaty likwidacja albo polisolokata jak odzyskać pieniądze lub coś w tym stylu to znajdziesz seki firm które zajmują się tym tematem. Trudność natomiast polega na tym aby wybrać tą dobrą bo jest wiele firm które obiecują wszystko aby tylko naciągnać klienta. Dokładnie nie doradzę ale wiem, że koleżanka w pracy miała taką sytuację że zleciła prowadzenie takiej sprawy jakiejś firmie i były problemy. Później się wycofała i dała normalnie sprawę do adwokata ale ta firma co wcześniej sprawę robiła tak namieszała że temat się mocno skomplikował. Dlatego warto dobrze poczytać przed wyborem kancelarii
08-17-2018, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2018 przez Aldeszel.)
W Warszawie masz jedną z najlepszych kancelarii specjalizujących się w walce z bankami w związku z polisolokatami oraz kredytami we frankach. Adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni tu masz ich stronę gdzie piszą o polisolokatach

http://www.sprawy-przeciwko-bankom.pl/po...e-wycofac/
08-17-2018,
Cześć, moje pytanie dotyczy polisolokat w Skandia (obecnie Viennalife).
Umowę zawarłem w 2007 roku - kończy się w 2025 roku. Obecny poziom wykupu jest ciągle poniżej progu wpłaconych składek (składki spłacone już dawno wszystkie). Suma całej polisy przewyższa sumę wpłaconych składek.
Wiem, że są pozwy zbiorowe do Skandii i innych firm, które oferują polisolokaty.
Moje pytanie dotyczy tego czy jest inna opcja (niż pozew zbiorowy i wypłata środków po wyliczonej przez Skandię obecnej, nieatrakcyjnej stawce), która pozwoli rozsądnie rozwiązać z nimi umowę i odzyskać uzbierane środki?
Czy jedyną, skuteczną opcją jest dołączenie do pozwu zbiorowego?
08-17-2018,
Akurat pozew zbiorowy w przypadku polisolokaty, ogólnie pozew zbiorowy to najgorsza z możliwych dróg prowadząca jedynie do straty kolejnych pieniędzy i czasu. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Tylko pozew indywidualny. Kolega powyżej podał linka do dobrej kancelarii która specjalizuje się w takich sprawach więc najlepiej napisać do nich maila i zapytać co i jak i przede wszystkim za ile.
08-17-2018,
Dzień dobry.
4 lata temu poszedłem do doradcy z expandera z zapytaniem gdzie najlepiej ulokować środki finansowe. Oprocentowanie na lokatach bankowych jest bardzo niskie więc może istnieje coś korzystniejszego? Doradził mi najlepszą jego zdaniem lokatę z ubezpieczeniem "mistrzowska trójka" zapewniając o pewnym zysku i że jest ona na pewno korzystniejsza od lokaty bankowej. Okłamał mnie. Po 4 latach okazało się, że straciłem na tej lokacie 15% ulokowanych środków. Doradca nadal jest przekonany, że to był dobry produkt. Nie dodał tylko dla kogo dobry. Czy jest o co walczyć czy "przeminelo z wiatrem" i pogodzić się ze stratą z jego winy?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS