Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany dobry adwokat Gliwice - proszę o opinie
08-28-2014,
Poszukiwany dobry adwokat Gliwice - proszę o opinie
witam,

szukam właśnie dobrego adwokata w Gliwicach - kancelarii jest bardzo dużo niestety nie znam nikogo kto mogłby polecić która jest dobra? Czym się kierować podczas wyboru adwokata? Na co zwracać uwagę na pierwszym spotkaniu? Czy można negocjować cenę, czy podpisuję jakaś umowę jak się zdecyduję - proszę o wasze opinie o adwokatach z Gliwic ewentualnie Katowice lub Zabrze oraz informacje jak podejść do tego tematu?
pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-28-2014,
RE: Poszukiwany dobry adwokat Gliwice - proszę o opinie
Przede wszystkim to napisz do jakiej sprawy potrzebujesz - karna, cywilna, rozwód, podatki itp ?
09-01-2014,
Chodzi o sprawę rozwodową - dokładnie rozwód z orzekaniem o winie mojego męża, zdecydowanie o prawach do dziecka, alimety oraz podział majątku - chciałabym to wszystko naraz zlecić komuś kto prowadzi tylko takie sprawy. Szukam już prawie tydzień i zupełnie nie wiem jak do tego tematu podejść. Każdy z tych adwokatów z którymi rozmawiałam wydaje się, że mówi rozsądnie ale w sumie później patrze na opinie w internecie i już sama nie wiem....
09-10-2014,
na Śląsku najlepiej do rozwodu weź adw. Sosnowskiego http://www.dobryprawnik.org/ads/kancelar...lia-slask/ - jest mocno oblegany więc truuudno się dostać ale warto bo robi sprawy na bardzo wysokim poziomie - opinia wielu osób...powodzenia
09-10-2014,
ja polecędobry portal a właściwie bazę prawników z opiniami http://www.opinieoprawnikach.pl - przydatna sprawa jeśli chcemy zweryfikować dobrą opinie adwokata lub kancelarii adwokackiej
10-02-2014, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 przez Sztandv.)
ta kancelaria ma dobre opinie. Ktoś korzystał lub słyszał? http://www.opinieoprawnikach.pl/kancelar...lask,f7907 -
12-14-2014,
poszukuję jakiegoś taniego adwokata do rozwodu w jakiej cenie może adwokat zrobić rozwód z orzekaniem o winie?
10-04-2017,
Chciałabym nieco odświeżyć ten wątek ponieważ poszukuje sprawdzonego adwokata do rozwodu na śląsku. Przeglądam informacje i mam kilka typów. Pytanie do osób co wypowiadaly się tu wyżej czy faktycznie skorzystaliście z usług adwokata polecanego wyżej i jaki byłe efekt pracy? Czy jesteście zadowoleni, jak wyglądała sprawa z kosztami? na co zwrócić uwagę na początku rozwodu? Może jakieś uwagi takie praktyczne od osób które mają za sobą rozwód z orzeczeniem o winie wraz z alimentami oraz podziałem majątku? będę wdzięczna za wszystkie informacje ponieważ obecnie jestem w kropce. Wczoraj dowiedzialam się o zdradach męża
10-04-2017,
Sosnowski może i dobry ale drogi...
10-04-2017,
Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że zdrada wcale nie daje ci gwarancji ze rozwód będzie z jego winy nawet jak masz super dowody. Dobry prawnik tak to ogarnie, że jeszcze to będzie twoja wina Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS