Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZWÓD, DZIECI - KTÓRY ADWOKAT WROCŁAW?
05-07-2018,
RE: ROZWÓD, DZIECI - KTÓRY ADWOKAT WROCŁAW?
Co do zdrady poczytaj:
http://sprawy-rozwodowe.info/czy-w-przyp...-zdradzil/

A o rozdzieleniu rodzeństwa nawet masz u tego adwokata co chcesz iść opisane mniej więcej co i jak
http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/...rozwodzie/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2018,
ja mam rozwód z wyłącznej winy żony, o podziale dzieci nawet sąd nie wspomniał - zapytał mnie tylko jak często chce odwiedziny dzieci i ignorując moja odpowiedz uznał ze co drugi weeknd....
05-07-2018,
Dzieci nie dostaje sie w nagrodę, że było sie dobrym mężem, ani nie traci sie ich za karę, gdy było sie niewierną żoną
Jesli będziesz walczył o opiekę nad całą dwójką, a twoja żona nie jest prostytuującą się ćpunką podejrzewaną o zamach bombowy - przegrasz

A potem będziesz dopominał się o widzenia, aż zapał kiedyś opadnie i przestaniesz rozumieć swoje dzieci. A wkrótce mniej będą ważne niż kiedyś... niestety

Wykorzystaj jej ugodowe, w tej chwili, stanowisko i dbaj o córkę. Dobry układ z jej matką pomoże Wam wszystkim
05-07-2018,
Znam przypadki orzeczenia rozwodu z wyłącznej winy jednego z małżonków zarówno sprzed lat 8 jak i sprzed roku, tak samo z podziałem rodzeństwa tak by jedno pozpstało z matka a drugie z ojcem, to takze orzeczenia zarówno sprzed roku jak i dalej. Mój mąż swoje pierwsze małżeństwo ma gdy zakańczał uzyskał w sądzie rozwodu z wyłącznej winy jego exmałżonki..także jeśli rodzice sie zgadzają ze soba w kwestii rozwodu jaki i opieki nad dziećmi sądzę iż nie będzie nieosiagalnym uzyskanie warunków jakie sami ustalają
oczywiście caly czas mowa o polskim orzecznictwie
05-07-2018,
Nie wiem czy wiesz na co się porywasz ale to nie jest sprawa prosta, łatwa ani przyjemna. Nie jest też tania. Jak piszesz , że 200zł za pierwszą wizytę u adwokata to sporo to chyba nie jesteś gotowy na to wszystko. Jak żona się rozkręci i będzie utrudniała a ty chcesz mieć sensownego i dobrego adwokata to taka sprawa może cie kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Co do meritum to napisałeś ,że twoja zona piła wraz ze swoim nowym partnerem- podtrzymaj to i udowodnij ,ze warunki dla dzieci sa patologiczne.Jeśli mimo to nie uda sie-Poproś o nadzór kuratora w rodzinie.Tylko ty musisz byc nieskazitelny.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS