Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód i kredyt na dom we frankach
05-07-2018,
Rozwód i kredyt na dom we frankach
Mój mąż chce rozwodu ponieważ od lat w naszym związku się nie układało.mamy 2 dzieci 6 i 9 lat.Mamy dom w kredycie we franku.dom jest na niego a kredyt dobieramy po slubie-wspolny.ja nie mam możliwości spłaty tego.maz zarabia dobrze .Moje pytanie jest takie: co daje orzeczenie o winie a co bez orzeczenia.Caly czas płaczę nie jestem racjonalną wiec wybaczcie ten chaos.Nie chce rozwodu kocham to nie mogę zawrócić go z tej drogi..Czy on ma obowiązek zapewnić mi mieszkanie w razie rozwodu?Nie mamy rozdzielnosci. Mąż bardzo kocha dzieci i ja też ale jak zaczniemy się szarpać w sądzie to boję się że je stracimy..była u nas policja kiedyś mąż miał niebieską kartę. Ale ja też nie jestem bez winy.
Można powiedzieć że tak daliśmy sobie w kość...oboje...Bardzo kochamy naszych chłopców. Doradzicie coś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2018,
RE: Rozwód i kredyt na dom we frankach
Polecam mediację. Jeżeli podjęli Państwo decyzję o rozstaniu to podczas mediacji będą Państwo mogli uregulować kwestie okolorozwodowe (kontakty z dziećmi, sposób sprawowania władzy rodzicielskiej, podział majątku itp) w znacznie spokojniejszej atmosferze. Mediacja pozwala także zachować relacje, które są niezbędne w celu sprawowania opieki nad dziećmi. Jeżeli widzą Państwo możliwość utrzymania małżeństwa to podczas mediacji będą Państwo mogli omówić kwestie pojednania. Może okazac sie, ze konieczna bedzie rowniez terapia malzenska (mediacja nie jest terapia). W sądach odbywają się bezpłatne dyżury mediatorów - warto skorzystać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS