Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzony adwokat Wałbrzych
02-07-2015,
Sprawdzony adwokat Wałbrzych
Prośba do forumowiczów o opinie do którego adwokata z Wałbrzycha udać się z rozwodem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2018,
RE: Sprawdzony adwokat Wałbrzych
Dołącze do pytania do którego adwokata w Wałbrzychu mam się zwrócić i co mam ogólnie zrobić. Sprawa ma się tak Żona złożyła pozew o rozwód z mojej winy (jeszcze oficjalnie nie dostałem, byłem w czytelni i się zapoznałem), teraz stwierdziła że zabiera dzieci i się wyprowadza. Ja się nie chcę zgodzić bo niby z jakiej racji ma sobie zabrać dzieci. Coś mogę z tym zrobić ? Chce uniknąć sytuacji że ona je weźmie a potem ja zabiorę je z żłobka i przedszkola do moich rodziców bo przecież też mogę skoro ona może je od tak zabrać.
Jak rozwiązać tą sytuację ?
05-09-2018,
Oddasz dzieci zapomnij o nich powitaj alimenty i wloczenie sie po sadach o kontakty z dziecmi
05-09-2018,
Nie zgadzasz się i jasno to zakomunikuj. na piśmie [sms, mail]. gdyby jednak to zgłaszasz porwanie rodzicielskie + sądu wniosek o zabezpieczenie miejsca zamieszkania dzieci razem z Tobą ze względu na porwanie dziecka przez matkę.
05-09-2018,
Dziś mi zakomunikowała, że składa na prokuraturę zawiadomienie że znęcałem się nad nią fizycznie oraz psychicznie i stosowałem przemoc ekonomiczną.

PILNIE POTRZEBUJE DOBREGO PRAWNIKA do rozwodu i do sprawy karnej bo tego to się nie spodziewałem
05-10-2018,
Jako założyciel tego tematu parę lat temu niestety nie miałem tyle szczęścia żeby mi ktoś polecił dobrą kancelarię. Trochę szukałem najpierw wybrałem jednego prawnika i to był dramat. Później trafiłem do adw. Pawła Borowskiego którego bardzo polecam, specjalizuje się w rozwodach i sprawach karnych.

co do twojej sytuacji spróbuj dogadać się w kwestii opieki, np. co co drugi dzień, tydzień u niej tydzień u ciebie, czy jak sobie ustalicie. Jezeli ona się nie zgodzi na kompromis i wyprowadzi z dziećmi skladaj w ten sam dzien wniosek do sądu rodzinnego wniosek o uregulowanie kontaktów. Najważniejsze: uważaj na dzieciaki, bo mogą dostać rykoszetem tego rozstania -zapewnij spokój i poczucie bezpieczeństwa, one potrzebują matki i ojca bez względu na relacje między wami.
05-10-2018,
Kto pierwszy ten lepszy.
Twoja żona zabierze dzieci, a ma takie same w prawa jak ty , na posiedzeniu niejawnym w trybie zabezpieczenia, sąd powierzy jej pieczę na czas trwania postępowania i alimenty na dzieci.
Ty zabierzesz, tobie powierzy identycznie, tylko musisz złożyć taki wniosek o pieczę i alimenty na dzieci.
Kpc i słynny art 26 , przeczytaj.
I szykuj się na wojnę.
Ucz się prawa na wczoraj.
Jak stać cię wynajmij detektywa, aby mieć dowody na żonę. Nie wierzę, że w tle nie ma gacha.
05-10-2018,
Taa.. Wojna zawsze prowadzi to wspaniałych rezultatów Wink idealna porada
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS