Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudny rozwód - czy sąd orzeknie, że jest z mojej winy?
05-08-2018,
RE: Trudny rozwód - czy sąd orzeknie, że jest z mojej winy?
Nie potrzebnie tak długo się męczyła trzeba było odejść z pierwszym dzieckiem odrazu a nie jeszcze robić kolejne...no nic trudno szkoda tylko Twojej nadszarpniete psychiki, Twój mąż to typowy zburzony człowiek z nimi się nie da logicznie rozmawiać czegokolwiek nie zrobisz to Zawsze Twoja wina- przerabialam;((( w trakcie rozwodu dopiero urządzić Ci piekiełko o to się nie martw...

PYTASZ JAK WYGRAĆ TRUDNY ROZWÓD ?

Wiec tak : po pierwsze BARDZO DOBRY ADWOKAT nie żałuję kasy tu chodzi o Twoje życie i dzieci nie ma się co szczypac z takim, rozwód z orzeczeniem i winie - nie przejmuj się że nie masz dowodów jeszcze zdążysz uzbierać bo on dopiero teraz będzie szalał....wiec przygotuj telefon (są aplikacje gdzie możesz nagrywać rozmowy) wszystkie smsy maile itp...absolutnie nie daj sobie wmówić że Ci dzieci zabierze -

Ty to mozesz zrobic jemu - w trakcie sprawy idziesz do psychologa i zalatwiasz papier że Cię wykańcza psychicznie, nie nadaje się na ojca i chcesz badań osobowości (jest coś takiego) no i masz zatwione bo jeśli jest zburzony a z tego co piszesz to jest to na 100% mu to wyjdzie....po co oddalas te 500 + ?

Niech spada policz alimenty i występ w sądzie na luzie mogę mu zasadzić z 1300zl ma dwoje dzieci plus na Ciebie jeśli udowodnią jego winę. Kochanka narazie traktuj jak kolegę niestety musisz teraz trochę występować spokojnie kocha to poczeka...jaky co to powiedz mężówi że nie masz nikogo i tak tło mówiłaś bo chciałaś reakcję jakąś jego wzbudzić w stosunku do Ciebie...ptzerabiam teraz rozwód z kimś takim ale mój oprócz straszenia nic nie robi bo to tchórz jak chcesz to napisz na priv to dam Ci instrukcję obsługi jak się bronić przed toksykiem

widzę, że już polecili Ci dobrą kancelarię adwokacką w Warszawie więc idź tam jak naszybciej. Przed wizytą przeczytaj sobie jeszcze ten artykuł http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Trudny rozwód - czy sąd orzeknie, że jest z mojej winy? - Visavi - 05-08-2018

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS