Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabrane prawo jazdy ADWOKAT
05-17-2018,
Zabrane prawo jazdy ADWOKAT
Witam. Mój partner postanowił skorzystać z pomocy adwokata by odzyskać nieuczciwie zabrane prawo jazdy. Na sam początek adwokat zażądał 2000 zł na tzw.ruchy. Oczywiście wplacilismy mu to na konto. Kontakt był z nim dosyć częsty aczkolwiek zawsze po naszej prośbie odzewu z jego strony.

Potem dostał od nas jeszcze 2700 (pełnomocnictwo,pisanie pism itp.) Niestety to już było dane do ręki Pana mecenasa i nie mamy na to dowodu. Po tym fakcie nasz adwokat zaczął nas "bezczelnie "unikać. Ciągle wył tel. lub nie odb. Po naszym ciągłym dzwonienia i pisaniu łaskawie się odezwał po 3 tyg.,że wszystko ok i trzyma rękę na pulsie.

Po czym przyszedł mojemu partnerowi wyrok zaoczny. Nic o sprawie nie wiedzieliśmy. I tu wiedzieliśmy że coś jest nie tak. Adwokat mimo naszych próśb nie chce się z nami spotkać i nadal twierdzi,że robi wszystko co w jego mocy.

W końcu nie wytrzymalismy i poproslismy o potwierdzenia złożonych przez niego odwołań. Brak odzewu. A dziś zarzdalismy zwrotu naszych pieniędzy (Po podjęciu jego kosztów dojazdu do nas,bo nic innego nie zrobil). Powiedział,że nam nie odda A także nie da nam żadnych potwierdzeń złożonych przez niego pism w sprawie mojego partnera.

Sprawa jest ciężka,bo nie mamy z nim żadnej umowy podpisanej. Cześć pieniędzy dana jemu poszła przez konto jego kancelarii A druga część niestety nie. Walka ciężka,bo on zna literę prawa A my nie. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2018,
RE: Zabrane prawo jazdy ADWOKAT
Przed wyborem adwokata trzeba dobrze poszukać informacji w internecie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Wybierz Prawnika | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS