Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com

Pełna wersja: Adwokat Świdnica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety chyba jeszcze nia ma takiego wątku - poszukuję dobrego adwokata ze Świdnicy od spraw rodzinnych, rozwodów. Do kogo warto się udać?
witaj, Jak zakończył się Twoja sprawa. Bardzo pilnie potrzebuje także namiaru na dobrą kancelarię adwokacką w Świdnicy. Sprawa dotyczy rozwodu a także być może sprawy karnej o znęcanie.
Podłanczam się pod pytanie bo też poszukuje dobrego prawnika i porady. Mój małżonek od dawna nadużywa alkoholu i znęca się nade mną psychicznie i fizycznie. Wykorzystałam dużo metod aby to jakoś przerwać, zaprzestać - np prowadzałam go do aa, była sprawa w sądzie z urzędu którą wycofałam, nie działają prośby, groźby... az zgłosiłam fakt do prokuratury. Mąż sie dowiedział i już się burzy że zniszczyłam wszystko, że jeszcze gorzej mnie nienawidzi teraz.. Myślałam że będzie jakaś skrucha, że się przejmie, zmieni...Nadal się kłóci.. Czy na takich ludzi nie ma sposobu? Czy żona jest skazana do końca życia na kłótnie i awantury? Jak wygląda kwestia rozwodu i czy adwokat coś pomoże? Jeśli tak to który w Świdnicy?
Być może lepiej szukać we Wrocławiu tam większy wybór dobrych adwokatów
Przekierowanie