Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com

Pełna wersja: Sprawdzony adwokat Wałbrzych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prośba do forumowiczów o opinie do którego adwokata z Wałbrzycha udać się z rozwodem
Dołącze do pytania do którego adwokata w Wałbrzychu mam się zwrócić i co mam ogólnie zrobić. Sprawa ma się tak Żona złożyła pozew o rozwód z mojej winy (jeszcze oficjalnie nie dostałem, byłem w czytelni i się zapoznałem), teraz stwierdziła że zabiera dzieci i się wyprowadza. Ja się nie chcę zgodzić bo niby z jakiej racji ma sobie zabrać dzieci. Coś mogę z tym zrobić ? Chce uniknąć sytuacji że ona je weźmie a potem ja zabiorę je z żłobka i przedszkola do moich rodziców bo przecież też mogę skoro ona może je od tak zabrać.
Jak rozwiązać tą sytuację ?
Oddasz dzieci zapomnij o nich powitaj alimenty i wloczenie sie po sadach o kontakty z dziecmi
Nie zgadzasz się i jasno to zakomunikuj. na piśmie [sms, mail]. gdyby jednak to zgłaszasz porwanie rodzicielskie + sądu wniosek o zabezpieczenie miejsca zamieszkania dzieci razem z Tobą ze względu na porwanie dziecka przez matkę.
Dziś mi zakomunikowała, że składa na prokuraturę zawiadomienie że znęcałem się nad nią fizycznie oraz psychicznie i stosowałem przemoc ekonomiczną.

PILNIE POTRZEBUJE DOBREGO PRAWNIKA do rozwodu i do sprawy karnej bo tego to się nie spodziewałem
Jako założyciel tego tematu parę lat temu niestety nie miałem tyle szczęścia żeby mi ktoś polecił dobrą kancelarię. Trochę szukałem najpierw wybrałem jednego prawnika i to był dramat. Później trafiłem do kancelarii Adwokaci Rozwodowi , specjalizuje się w rozwodach i sprawach karnych.

co do twojej sytuacji spróbuj dogadać się w kwestii opieki, np. co co drugi dzień, tydzień u niej tydzień u ciebie, czy jak sobie ustalicie. Jezeli ona się nie zgodzi na kompromis i wyprowadzi z dziećmi skladaj w ten sam dzien wniosek do sądu rodzinnego wniosek o uregulowanie kontaktów. Najważniejsze: uważaj na dzieciaki, bo mogą dostać rykoszetem tego rozstania -zapewnij spokój i poczucie bezpieczeństwa, one potrzebują matki i ojca bez względu na relacje między wami.[/b]
Kto pierwszy ten lepszy.
Twoja żona zabierze dzieci, a ma takie same w prawa jak ty , na posiedzeniu niejawnym w trybie zabezpieczenia, sąd powierzy jej pieczę na czas trwania postępowania i alimenty na dzieci.
Ty zabierzesz, tobie powierzy identycznie, tylko musisz złożyć taki wniosek o pieczę i alimenty na dzieci.
Kpc i słynny art 26 , przeczytaj.
I szykuj się na wojnę.
Ucz się prawa na wczoraj.
Jak stać cię wynajmij detektywa, aby mieć dowody na żonę. Nie wierzę, że w tle nie ma gacha.
Taa.. Wojna zawsze prowadzi to wspaniałych rezultatów Wink idealna porada
Przekierowanie