Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com

Pełna wersja: Zabrane prawo jazdy ADWOKAT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mój partner postanowił skorzystać z pomocy adwokata by odzyskać nieuczciwie zabrane prawo jazdy. Na sam początek adwokat zażądał 2000 zł na tzw.ruchy. Oczywiście wplacilismy mu to na konto. Kontakt był z nim dosyć częsty aczkolwiek zawsze po naszej prośbie odzewu z jego strony.

Potem dostał od nas jeszcze 2700 (pełnomocnictwo,pisanie pism itp.) Niestety to już było dane do ręki Pana mecenasa i nie mamy na to dowodu. Po tym fakcie nasz adwokat zaczął nas "bezczelnie "unikać. Ciągle wył tel. lub nie odb. Po naszym ciągłym dzwonienia i pisaniu łaskawie się odezwał po 3 tyg.,że wszystko ok i trzyma rękę na pulsie.

Po czym przyszedł mojemu partnerowi wyrok zaoczny. Nic o sprawie nie wiedzieliśmy. I tu wiedzieliśmy że coś jest nie tak. Adwokat mimo naszych próśb nie chce się z nami spotkać i nadal twierdzi,że robi wszystko co w jego mocy.

W końcu nie wytrzymalismy i poproslismy o potwierdzenia złożonych przez niego odwołań. Brak odzewu. A dziś zarzdalismy zwrotu naszych pieniędzy (Po podjęciu jego kosztów dojazdu do nas,bo nic innego nie zrobil). Powiedział,że nam nie odda A także nie da nam żadnych potwierdzeń złożonych przez niego pism w sprawie mojego partnera.

Sprawa jest ciężka,bo nie mamy z nim żadnej umowy podpisanej. Cześć pieniędzy dana jemu poszła przez konto jego kancelarii A druga część niestety nie. Walka ciężka,bo on zna literę prawa A my nie. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Przed wyborem adwokata trzeba dobrze poszukać informacji w internecie
Przekierowanie