Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com

Pełna wersja: Dobry adwokat rozwód Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaki najlepszy adwokat od rozwodów w Warszawie..... Moim celem jest oddalenie pozwu rozwodowego drugiej strony i niedopuszczenie do orzeczenia rozwiązania małżeństwa przez rozwód. Interesuje mnie najlepsza kancelaria specjalizująca się w rozwodach?!?!
Nie da się zablokować rozwodu. Każdy oczywiście może kombinować i chociażby nie pojawiać się na rozprawach i każdy adwokat znajdzie pewnie jeszcze kilka możliwości. Ale nie da się w ten sposób uratować małżeństwa.raczej tylko się człowiek upokorzy a sad i tak rozwiąże małżeństwo chociazby po 10,latach. Koszmar być 10 lat małżeństwem na papierku.
Jeśli są przesłanki ustawowe to oczywiście można skutecznie nie zgodzić się na rozwód.

Jeśli natomiast chcesz dobrze wybrać adwokata to rozpocznij od przeczytania tego wątku :

Jak wybrać dobrego adwokata do sprawy o rozwód
Nadal pozostaje pytanie, po co? Są haki w prawie, ale tak naprawdę trudno sprawić by sąd "nie dał" rozwodu. A trzymanie kogoś na siłę to dręczenie psychiczne- samego siebie i współmałżonka.
Chcesz kobietę zatrzymać przy sobie siłą? Rozumiem, żeby walczyć o związek ale są granice... Ona chce się z Tobą rozejść pewnie nie ze szczęścia tylko ma swoje argumenty więc wypada uszanować jej wolę. Jeśli nie potrafisz uszanować jej woli i prawa do wolności od związku, który najwyraźniej ją męczy a nie uszczęśliwia to dopiero pokazujesz brak szacunku i miłości do swojej kobiety... Od takiej relacji na miejscu Twojej kobiety wiałabym najszybciej jak się da.
Pan nie pytał o rady, tylko o adwokata. Mówicie o szacunku, a sami nie potraficie uszanować decyzji drugiego człowieka. Zrobi co uważa za słuszne, bez względu na konsekwencje.
Możesz przewlekać postępowanie a sąd i tak może go orzekac. Praktycznie w jednym przypadku może go nie wydać kiedy dobro dziecka tego wymaga lub jest podstawa do unieważnienia związku małżeńskiego
Mylisz się, dobry adwokat tak doradzi, że nawet jak realnie nie ma przesłanek to się je sztucznie wytworzy oni są właśnie od tego i wiedzą jak to robić. Oczywiście ci lepsi co używają mózgu a nie tylko powielają wzorce których się nauczyli wiele lat temu na aplikacji.
Przeciegniesz w czasie ale i tak rozwod zostanie orzeczony nawet i po 5 latach. Nikogo siła sie nie zatrzyma...
A przy nachodzeniu i robieniu problemow to moze byc i z orzekaniem o winie i zakazem zblizania sie...
Jeśli uważasz z różnych powodów rozwód za złe rozwiązanie wnieś o separację - idź do adwokata wszystkiego dowiesz się na pierwszej poradzie nie musisz szukać informacji na forum. Jeśli wytrzymasz w postanowieniu powrotu i naprawy związku możne to będzie lepsze wyjście. Ale najwięcej walczących o utrzymanie fikcyjnego małżeństwa szybko wiąże się w następny związek, o ile nie ma go wcześniej
Stron: 1 2
Przekierowanie