Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com

Pełna wersja: Kredyt we frankach kancelaria Katowice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam kredyt we frankach w banku PKOBP wzięty w maju 2008 roku czy mogę jeszcze o coś walczyć ? Poszukuję też kancelarii w Katowicach lub Gliwicach gdzie zajmują się takimi sprawami. Bardzo mi zależy na niskich kosztach prowadzenia sprawy. proszę o podpowiedź
Możesz o zwrot nadpłat wszystkich nieprzedawnionych rat co najmniej, a jeśli denominowany, to o nieważność umowy kredytowej i zwrot wszystkiego, co sie jeszcze nie przedawniło.

Kancelarii szukaj na http://www.kancelariefrankowe-ranking.pl - tam masz listę wszystkich sprawdzonych kancelarii w Polsce. Nie ma tego za wiele ale niestety pomimo tego, że kancelarii reklamuje się wiele to bardzo dobrych specjalistów wielu nie ma [/b]
Dziękuję a która z nich jest z Katowic bo jakoś większość Warszawa, która prowadzi sprawy w dobrych cenach?
Na dobre ceny to raczej nie licz. To kosztuje. Oni wiedzą, że niewielu prawników potrafi zrobić te sprawy dobrze i się cenią. W tym przypadku akurat nie ma co szukać taniej, to musi być zrobione dobrze
przy unieważnieniu umowy nie ma znaczenia termin przedawnienia. Umowa jest niewazna od początku i niewazne czy pozew składamy dziś, czy za 10lat, czy 5lat temu.

Na promocje nie licz raczej. W Gliwicach masz kancelarie adw. Jacka Sosnowskiego czyli jedna z najlepszych do tych spraw
(08-06-2018 )Aldeszel napisał(a): [ -> ]przy unieważnieniu umowy nie ma znaczenia termin przedawnienia. Umowa jest niewazna od początku i niewazne czy pozew składamy dziś, czy za 10lat, czy 5lat temu.

ale nie możemy domagać się zwrotu tych świadczeń powstałych na podstawie nieważnej umowy, których przedawnienie już dotknęło.
Pięknie napisane a czy są jakieś konkretne wyroki komu się to udało?bank PKO bp to nie to samo co mbank
Różnie jest z tym. Są orzeczenia w obie strony. Wygrane kredytobiorców (nieprawomocne w większości) Ale jest też trochę już przegranych.
Czy podobne zasady dotyczą kiedy kredyt jest wzięty na osobę fizyczną prowadzącą działalność? bankowcy mówią wtedy że na regon a nie pesel. Chyba wtedy nie podlega ochronie konsumenckiej, jednak nie zmienia to faktu wprowadzenia w błąd, czy jednostronnego ustalania kursów.
dużo trudniej, w zasadzie chyba niemożliwe do wygrania. Do przedsiębiorców sądy podchodzą na zasadzie "działalność gospodarcza = ryzyko" i nie mierzą Cię miarą zwykłych obywateli.
Stron: 1 2
Przekierowanie