Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com
Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał? - Wersja do druku

+- Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com (http://www.forumuzytkownikow.wybierzprawnika.com)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: adwokat warszawa, adwokat wrocław, katowice, gliwice cała Polska opinie (/Forum-adwokat-warszawa-adwokat-wroc%C5%82aw-katowice-gliwice-ca%C5%82a-Polska-opinie)
+--- Wątek: Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał? (/Thread-Kancelaria-Sosnowskilegal-kto%C5%9B-korzysta%C5%82)Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał? - MartaK - 09-02-2017 06:11 PM

Czy ktoś korzystał z usług kancelarii Sosnowskilegal. Wybieramy kancelarie do obsługi prawnej firmy. Wcześniej jesteśmy już po 2 kancelariach z których nie jesteśmy zadowoleni. Proszę o opinie czy ktoś może bezpośrednio korzystał z ich usług i co możecie powiedzieć ewentualnie o ich jakości.


RE: Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał? - Greik - 12-12-2017 09:44 AM

też szukam sprawdzonej kancelarii do obsługi - niby ta kancelaria jedna z lepszych w Warszawie. Widzę, że wpis ma już kilka miesięcy może możesz już coś podpowiedzieć?


RE: Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał? - MartaK - 12-20-2017 12:59 AM

Zleciliśmy obsługę na okres próbny 3 miesiące czyli do końca roku. Działamy w branży medycznej. Jest o wiele lepiej niż w poprzednich kancelariach więc jeśli nie będzie jakiejś radykalnej podwyżki cen po okresie próbnym to z pewnością zostaniemy i będziemy polecać dalej


RE: Kancelaria Sosnowskilegal - ktoś korzystał? - Greik - 12-20-2017 07:10 PM

To fajnie. Możesz napisać jak wyglądają koszty? Pierwsza umowa jest na 3 miesiące?