Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com
DOBRY ADWOKAT WROCLAW - Wersja do druku

+- Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com (http://www.forumuzytkownikow.wybierzprawnika.com)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: adwokat warszawa, adwokat wrocław, katowice, gliwice cała Polska opinie (/Forum-adwokat-warszawa-adwokat-wroc%C5%82aw-katowice-gliwice-ca%C5%82a-Polska-opinie)
+--- Wątek: DOBRY ADWOKAT WROCLAW (/Thread-DOBRY-ADWOKAT-WROCLAW)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

DOBRY ADWOKAT WROCLAW - Fryczka777 - 04-28-2018

Poszukuję dobrego, uczciwego specjalisty adwokata z Wrocławia do poprowadzenia sprawy o rozwód. Czy ktoś może ma opinie który adwokat jest wart polecenia? Bardzo proszę o namiary na prawników którzy są sprawdzeni ale także mają uczciwe ceny?

p.s
Przy okazji pytanie może ktoś doradzi bo mam dylemat ,czy złożyć pozew rozwodowy bez orzekania o winie ,czy z orzeczeniem winy. Dotyczy przemocy fizycznej i psychicznej .

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - BlackSołtys - 04-29-2018

Poszukiwania zacznij od przeczytania tego wątku

Jak wybrać dobrego adwokata / radcę prawnego?

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - Fryczka777 - 04-29-2018

Dzięki a może jakieś konkretne nazwiska adwokatów do kogo iść?

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - Heelenhun - 04-29-2018

Ja sprawę rozwodową miesiąc temu zleciłam tej kancelarii adwokaciej, ma dobre opinie i mi go polecili. Z początku jestem zadowolona więc możesz też go sobie sprawdzić

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - Fryczka777 - 04-29-2018

O dziękuję. Mam już wybranych kilku adwokatów których rozważam i właśnie też tą kancearię jest nr 1 jak narazie.

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - AgnieszkaH - 04-29-2018

(04-28-2018 )Fryczka777 napisał(a):  p.s
Przy okazji pytanie może ktoś doradzi bo mam dylemat ,czy złożyć pozew rozwodowy bez orzekania o winie ,czy z orzeczeniem winy. Dotyczy przemocy fizycznej i psychicznej .

Masz dowody to z orzekaniem o winie jak najbardziej

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - Tobiasz - 04-29-2018

Bez orzekania 10 min i może poradzisz sobie bez adwokata. Z orzekaniem to niestety pranie brudow i duże koszty ale masz opcje na alimenty na siebie. Chociaż jeżeli masz dowody na męża to z orzekaniem

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - Rokita12 - 04-29-2018

Mnie by było szkoda czasu i zdrowia na orzekanie o winieSmile Sama brałam bez orzekania ale było bez przemocy, jak przemoc to pewnie bym się zastanowiła nad orzekaniem

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - suuuuus - 04-29-2018

Jak chcesz sie uwolnic od tyrana to załóż sprawe bez orzekania o winie szybki finał ma ja Tak zrobiłam i na pierwszej rozsprawie dostalam.

RE: DOBRY ADWOKAT WROCŁAW - Mieta - 04-29-2018

a mialam z orzekaniem o winie ex rozprawa 15min i bez adwokata i po krzyku