Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com
Dobra kancelaria kredyty frankowe - Wersja do druku

+- Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com (http://www.forumuzytkownikow.wybierzprawnika.com)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: adwokat warszawa, adwokat wrocław, katowice, gliwice cała Polska opinie (/Forum-adwokat-warszawa-adwokat-wroc%C5%82aw-katowice-gliwice-ca%C5%82a-Polska-opinie)
+--- Wątek: Dobra kancelaria kredyty frankowe (/Thread-Dobra-kancelaria-kredyty-frankowe)

Strony: 1 2

Dobra kancelaria kredyty frankowe - Krzysztof_Kol - 07-12-2018

GE Money -kredyt we Frankach. Ktoś ma doświadczenia? Ewentualnie do polecanie kancelaria. Najlepiej Wrocław lub okolice.
Inf prosze na priv

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Annaa - 07-18-2018

Nie trzeba szukać kancelarii ze swojego miasta. Najlepiej wybrać kancelarie z czołówki te które pierwsze pozywały banki a one mają siedziby w Warszawie

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Vuvuvu - 07-19-2018

Jaka jest Wasza opinia co do prawnikow? CZy dla prowadzenia sprawy potrzebny jest specjalista od frankowiczow czy wystarczy dobry prawnik bo roznice w kosztach sa kolosalne.....Ktos ma juz jakies doswiadczeniew tej materii?

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Betik - 07-19-2018

Wpisujesz w google i czytasz opinie: Kancelaria kredyt we frankach Wrocław i masz wyniki:

PRIMUS kancelaria prawna - Ul. Hercena 3-5 (parter)
50-453 Wrocław

Kancelaria Prawna LegalPoint
Adresul. Semaforowa 93/U2

Kancelaria Prawna ZKZ Bartosz Ziemblicki, Bartłomiej Klinowski, Marzena Zdyrko-Woźniak sp.j., ul. Kazimierza Wielkiego 67

KANCELARIA PRAWNA VETERIS LEX ul. Hercena 3–5
50–453 Wrocław

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - charlott - 07-19-2018

Ale przecież to są jakieś biura prawne a nie kancelarie. Z kredytem we frankach to się idzie tylko i wyłącznie do dobrego wyspecjalizowanego w temacie adwokata lub radcy prawnego. To zbyt poważne sprawy które można w prosty sposób zawalić przed sądem i wtedy nikt nie pomoże a koszty będą duże

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Zloxxx - 07-19-2018

Moim zdaniem należy naprawdę dobrze szukać. Mam za sobą nieudane podejścia i wiem, że prawnik jest winny. Połasiłem się na taniość właśnie w kancelarii prawnej. Sformułowanie pozwu na podstawie dobrze przestudiowaniu umowy jest podstawą. Ale oni tak nie robią. Wielu się ogłasza, ale nie mają pojęcia o sprawie. Dobry prawnik się ceni teraz to wiem, tutaj można walczyć tylko jak się ma zabezpieczone środki. Po taniości to można tylko sobie pogorszyć sytuacje

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - SylwiaGrz - 07-19-2018

Zaden prawnik nie zapewni wygranej ale niestety kancelarie ktore specjalizuja sie w kredytach tzw frankowych maja wieksza szanse na wygrana my zdecydowalismy sie na prawnika z doswiadczeniem w takich sprawach bo to nasze byc albo nie byc

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Tomejeje - 07-19-2018

no właśnie Wybór kancelarii... Kierować się lokalizacją banku, swoim miejscem zamieszkania czy dla przebiegu współpracy nie ma to znaczenia? Proszę o opinię osoby, które sprawdziły ten temat w praktyce. To, że odpadają wszelkie pseudo kancelarie które nie są adwokatami ani radcami prawnymi już wiem ale czym się dokładnie kierować szukając tej najlepszej dla sprawy i dla portfela?

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Sizorosnic - 07-19-2018

Najważniejsze jest by kancelaria miała już sukcesy i znała dobrze zagadnienie oraz była dostępna - także finansowo. Jeśli pozywa bank, sprawa toczy się w sądzie właściwym dla kredytobiorcy, jeśli kredytobiorca - na ogół w sądzie właściwym dla banku. Ma to znaczenie co do kosztów dojazdu wybranego prawnika. Dobrze jest mieć bezpośredni kontakt ze swoim obrońcą, ale w dobie internetu nie ma to zasadniczego znaczenia. Wybieramy tylko doświadczonych adwokatów lub radców prawnych!!!

RE: Dobra kancelaria kredyty frankowe - Masztelem - 07-19-2018

Ja nawet prawnika nie widziałem, bo po co jak jest fachura, więc nie będę jechał kilkaset km do Wa-wy. Ma blisko do sądu, gdzie toczy się sprawa, czyli jest z Wa-wy więc to taniej wychodzi. Ale to nie ma kompletnie znaczenia, najważniejsze,żeby się znał na sprawach frankowych dobrze i to powinno być podstawowe kryterium, drugie to może cena, a trzecie co najwyżej adresy...