Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com
Dobry adwokat rozwód Warszawa - Wersja do druku

+- Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com (http://www.forumuzytkownikow.wybierzprawnika.com)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: adwokat warszawa, adwokat wrocław, katowice, gliwice cała Polska opinie (/Forum-adwokat-warszawa-adwokat-wroc%C5%82aw-katowice-gliwice-ca%C5%82a-Polska-opinie)
+--- Wątek: Dobry adwokat rozwód Warszawa (/Thread-Dobry-adwokat-rozw%C3%B3d-Warszawa--207)

Strony: 1 2


Dobry adwokat rozwód Warszawa - Skoodbe - 08-04-2018

Jaki najlepszy adwokat od rozwodów w Warszawie..... Moim celem jest oddalenie pozwu rozwodowego drugiej strony i niedopuszczenie do orzeczenia rozwiązania małżeństwa przez rozwód. Interesuje mnie najlepsza kancelaria specjalizująca się w rozwodach?!?!


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Avon536 - 08-04-2018

Nie da się zablokować rozwodu. Każdy oczywiście może kombinować i chociażby nie pojawiać się na rozprawach i każdy adwokat znajdzie pewnie jeszcze kilka możliwości. Ale nie da się w ten sposób uratować małżeństwa.raczej tylko się człowiek upokorzy a sad i tak rozwiąże małżeństwo chociazby po 10,latach. Koszmar być 10 lat małżeństwem na papierku.


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Bokserka - 08-04-2018

Jeśli są przesłanki ustawowe to oczywiście można skutecznie nie zgodzić się na rozwód.

Jeśli natomiast chcesz dobrze wybrać adwokata to rozpocznij od przeczytania tego wątku :

Jak wybrać dobrego adwokata do sprawy o rozwód


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Vuvuvu - 08-04-2018

Nadal pozostaje pytanie, po co? Są haki w prawie, ale tak naprawdę trudno sprawić by sąd "nie dał" rozwodu. A trzymanie kogoś na siłę to dręczenie psychiczne- samego siebie i współmałżonka.


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Froshais - 08-04-2018

Chcesz kobietę zatrzymać przy sobie siłą? Rozumiem, żeby walczyć o związek ale są granice... Ona chce się z Tobą rozejść pewnie nie ze szczęścia tylko ma swoje argumenty więc wypada uszanować jej wolę. Jeśli nie potrafisz uszanować jej woli i prawa do wolności od związku, który najwyraźniej ją męczy a nie uszczęśliwia to dopiero pokazujesz brak szacunku i miłości do swojej kobiety... Od takiej relacji na miejscu Twojej kobiety wiałabym najszybciej jak się da.


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - gniech - 08-04-2018

Pan nie pytał o rady, tylko o adwokata. Mówicie o szacunku, a sami nie potraficie uszanować decyzji drugiego człowieka. Zrobi co uważa za słuszne, bez względu na konsekwencje.


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Denisp - 08-04-2018

Możesz przewlekać postępowanie a sąd i tak może go orzekac. Praktycznie w jednym przypadku może go nie wydać kiedy dobro dziecka tego wymaga lub jest podstawa do unieważnienia związku małżeńskiego


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Dzonib - 08-04-2018

Mylisz się, dobry adwokat tak doradzi, że nawet jak realnie nie ma przesłanek to się je sztucznie wytworzy oni są właśnie od tego i wiedzą jak to robić. Oczywiście ci lepsi co używają mózgu a nie tylko powielają wzorce których się nauczyli wiele lat temu na aplikacji.


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - Evelka - 08-04-2018

Przeciegniesz w czasie ale i tak rozwod zostanie orzeczony nawet i po 5 latach. Nikogo siła sie nie zatrzyma...
A przy nachodzeniu i robieniu problemow to moze byc i z orzekaniem o winie i zakazem zblizania sie...


RE: Dobry adwokat rozwód Warszawa - KasiaMilano - 08-04-2018

Jeśli uważasz z różnych powodów rozwód za złe rozwiązanie wnieś o separację - idź do adwokata wszystkiego dowiesz się na pierwszej poradzie nie musisz szukać informacji na forum. Jeśli wytrzymasz w postanowieniu powrotu i naprawy związku możne to będzie lepsze wyjście. Ale najwięcej walczących o utrzymanie fikcyjnego małżeństwa szybko wiąże się w następny związek, o ile nie ma go wcześniej