Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com
Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Wersja do druku

+- Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com (http://www.forumuzytkownikow.wybierzprawnika.com)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: adwokat warszawa, adwokat wrocław, katowice, gliwice cała Polska opinie (/Forum-adwokat-warszawa-adwokat-wroc%C5%82aw-katowice-gliwice-ca%C5%82a-Polska-opinie)
+--- Wątek: Kredyt we frankach kancelaria Katowice (/Thread-Kredyt-we-frankach-kancelaria-Katowice)

Strony: 1 2


Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Roanswer - 08-06-2018

Witam mam kredyt we frankach w banku PKOBP wzięty w maju 2008 roku czy mogę jeszcze o coś walczyć ? Poszukuję też kancelarii w Katowicach lub Gliwicach gdzie zajmują się takimi sprawami. Bardzo mi zależy na niskich kosztach prowadzenia sprawy. proszę o podpowiedź


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Barcel1 - 08-06-2018

Możesz o zwrot nadpłat wszystkich nieprzedawnionych rat co najmniej, a jeśli denominowany, to o nieważność umowy kredytowej i zwrot wszystkiego, co sie jeszcze nie przedawniło.

Kancelarii szukaj na http://www.kancelariefrankowe-ranking.pl - tam masz listę wszystkich sprawdzonych kancelarii w Polsce. Nie ma tego za wiele ale niestety pomimo tego, że kancelarii reklamuje się wiele to bardzo dobrych specjalistów wielu nie ma [/b]


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Roanswer - 08-06-2018

Dziękuję a która z nich jest z Katowic bo jakoś większość Warszawa, która prowadzi sprawy w dobrych cenach?


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Barcel1 - 08-06-2018

Na dobre ceny to raczej nie licz. To kosztuje. Oni wiedzą, że niewielu prawników potrafi zrobić te sprawy dobrze i się cenią. W tym przypadku akurat nie ma co szukać taniej, to musi być zrobione dobrze


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Aldeszel - 08-06-2018

przy unieważnieniu umowy nie ma znaczenia termin przedawnienia. Umowa jest niewazna od początku i niewazne czy pozew składamy dziś, czy za 10lat, czy 5lat temu.

Na promocje nie licz raczej. W Gliwicach masz kancelarie adw. Jacka Sosnowskiego czyli jedna z najlepszych do tych spraw


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Banaszak - 08-06-2018

(08-06-2018 )Aldeszel napisał(a):  przy unieważnieniu umowy nie ma znaczenia termin przedawnienia. Umowa jest niewazna od początku i niewazne czy pozew składamy dziś, czy za 10lat, czy 5lat temu.

ale nie możemy domagać się zwrotu tych świadczeń powstałych na podstawie nieważnej umowy, których przedawnienie już dotknęło.


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - fredrich - 08-06-2018

Pięknie napisane a czy są jakieś konkretne wyroki komu się to udało?bank PKO bp to nie to samo co mbank


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - Banaszak - 08-06-2018

Różnie jest z tym. Są orzeczenia w obie strony. Wygrane kredytobiorców (nieprawomocne w większości) Ale jest też trochę już przegranych.


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - JJSA3 - 08-06-2018

Czy podobne zasady dotyczą kiedy kredyt jest wzięty na osobę fizyczną prowadzącą działalność? bankowcy mówią wtedy że na regon a nie pesel. Chyba wtedy nie podlega ochronie konsumenckiej, jednak nie zmienia to faktu wprowadzenia w błąd, czy jednostronnego ustalania kursów.


RE: Kredyt we frankach kancelaria Katowice - fredrich - 08-06-2018

dużo trudniej, w zasadzie chyba niemożliwe do wygrania. Do przedsiębiorców sądy podchodzą na zasadzie "działalność gospodarcza = ryzyko" i nie mierzą Cię miarą zwykłych obywateli.