Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com
Adwokat prawo karne Katowice - Wersja do druku

+- Adwokat Warszawa, Wrocław forum Wybierzprawnika.com (http://www.forumuzytkownikow.wybierzprawnika.com)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: adwokat warszawa, adwokat wrocław, katowice, gliwice cała Polska opinie (/Forum-adwokat-warszawa-adwokat-wroc%C5%82aw-katowice-gliwice-ca%C5%82a-Polska-opinie)
+--- Wątek: Adwokat prawo karne Katowice (/Thread-Adwokat-prawo-karne-Katowice)

Adwokat prawo karne Katowice - Betik - 10-24-2018

Czy możecie dać namiar na kancelarię od spraw karnych w Katowicach. Kwestia jazdy po alkoholu i być może jeszcze czymś więcej + spowodowanie wypadku z obrażeniami innych osób powyżej dni 7 . Potrzeby dobry specjalista od spraw karnych bo dotyczy to młodego człowieka wcześniej nie karanego

RE: Adwokat prawo karne Katowice - Brando - 10-24-2018

Szybko adwokata zanim jeszcze pogada sobie z policją i prokuratorem bo jak już mu powiedzą co ma zeznawać to będzie krucho

RE: Adwokat prawo karne Katowice - Betik - 10-24-2018

To wiem pytanie tylko którego adwokata?

RE: Adwokat prawo karne Katowice - Zbrojny73663 - 10-24-2018

Nie ograniczaj się do Katowic. Masz tesz Gliwice, Zabrze itd

Jasne jak jest dobry to może być i z Krakowa. Chodzi mi o kogoś wyspecjalizowanego w temacie. Nie chcę oszczędzać tylko mieć do sprawy najlepszego fachowca

RE: Adwokat prawo karne Katowice - Sizorosnic - 10-24-2018

Jak ktoś głupi to i teraz najlepsza kancelaria nie pomoże. Trzeba odpowiadać za swoje czyny tym bardziej jeśli krzywdzi się nimi inne osoby

Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj tym bardziej jak nie wnosisz nic do sprawy

RE: Adwokat prawo karne Katowice - Sizorosnic - 10-24-2018

Spokojnie, agresje to zostaw sobie dla klawiszy jak będziesz delikwenta odwiedzał na dołku